Aké oblečenie používajú väčšinou Vaše deti?

veronique_1
20. aug 2011

A) nove, znackove
B) nove, obycajne
C) pouzite po detoch pribuznych, kamaratok
D) pouzite, znackove
E) pouzite, obycajné
Ak kupujete pouzite, kde:
a) second hand
b) burzy
c) internet
My hlavne A, C a ked kupujeme pouzite, vyskusali sme aj burzy a net

edie63
20. aug 2011

B 🙂

stardust
20. aug 2011

BC

alena76
20. aug 2011

všetko dokopy 😀

alca85
20. aug 2011

B, C, c 😉

snopkulka
20. aug 2011

A, B aj C 😉

veronika81
20. aug 2011

A, B - nemali sme po kom dediť, moje druhé dieťa bude mať prevažne C, D a E 🙂

damiankad
20. aug 2011

B 😉 a od starých rodičov dostáva A

bastika
20. aug 2011

C,E- ani nie tk koli peniazom, alezdá sa mi zbytočné kupovať tak drahé a nové, hneď sa obpapá a vyrastie, co s tym potom? tak mám 2 super bazáriky, kamošku a keď nové, tak malý obchodík, v priemere kus za 2 eurá🙂))

simi251
20. aug 2011

Kym bolo uplne babatko kupovali sme len nove veci . Ked bolo dietatko tak 3 rocne zacali sme hojne vyuzivat second-hand. Je tam kvalitne oblecenie znackove ktore posluzi castokrat lepsie a dlhsie ako nove kupene v obycajnom obchode. Nove znackove veci by som mojmu synovi nedala ked vidim akou rychlostou derie napriklad kolena na nohaviciach. Vynimkou su u nas topanky, tie musia byt kvalitne a nove. A priznam sa ked som videla na SK napriklad letne kratke nohavice v detskom obchode za 18 eur, az som sa rozculila. Nejde o to, ze by som tie peniaze nemala ale zda sa mi to prehnane, ked viem, ze ich oblecie jedno leto a potom budu male. Takze nech zije second-hand. Ale zase ked je to nutne, jasne ze nakupujeme aj v beznych obchodoch.

skeblicka77
20. aug 2011

my tiez vsetky moznosti,,, 🙂

sisaha
20. aug 2011

A (od starych rodicov), B (od starych rodicov a obcas my), C

stanislavao
20. aug 2011

najcastejsie uz nakupujem cez internet. daju sa kupit krasne veci aj ktore su nosene. kupujem take, co su malo nosene, alebo nenosene a kupim to za super cenu, lebo to iste v obchode by sok nekupila {napr. bundicky H&M - zdaju sa mi dost drahe}. moje deti su na dvore, u babky, zaspinia sa a ak by som kupila bundu za 25 eur, tak by mi to bolo dost luto, ale ked ju mam za 14, tak to uz mi nevadi, ked sa uspini. a potom nakupujem nove, aj znackove, ale H&M, C&A, Next, Adidas - toto su moji favoriti - kvalitou, strihovo mi velmi sedia. do second handov ja osobne nechodim. Cize A, B a nakup cez internet.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladywitch26
20. aug 2011

ja kupujem povacsinou nove, aj ked mam par veci aj po znamych. a nepotrpim si na znackove, nevidim dovod navliect dietatu 30e supravu, ked ju zaspini uplne rovnako, ako 10eurovu. akurat pri tej 30e by mi to mohlo by luto a viem si predstavit niektore maminky,ktore potom budu kricat na dieta,ze si zaspinilo taku peknu supravu.
no inak vzdy zasnem nad tymi slovenskymi cenami. naposledy som kupovala pancusky, ze 7e a to bola este k tomu polska vyroba. tu mam za tu cenu 4ks a co sa tyka kvality neporovnatelne lepsie. a napr. taky next kupujem hlavne vo vypredajoch, ked ich maju za polovicne ceny, inak deckam kupim radsej lacnejsie.

luba41
20. aug 2011

B,C,D,E a hlavne internet

adka7755
20. aug 2011

Podľa toho, či je akcia 😀 😀 😀
väšinou nakupujem použité značkové aj neznačkové cez internet, keďže môj malý dlho v kočíku nevydrží a s ním na rukách sa stráááášne zle nakupuje 😢 😢

wewe22
20. aug 2011

B C a z internetu

simsalabim
20. aug 2011

U nas povacsine A (snazim sa kupovat vo vypredajoch na buduci rok dopredu, v sezone za normalnu cenu kupujem vynimocne) a C (kupujem pouzite v super stave na internete, dedit nemame po kom). Topanky kupujem zo zasady nove, znackove a kvalitne, ak sa da, tak tiez v zlave (uz mam nakupenu jesennu a zimnu obuv, ktoru teraz obchody vypredavaju - no mojim detom rastie nozka predvidatelnym sposobom).

gubcikova
20. aug 2011

B(ak teda myslím tým tesco)

tea333
20. aug 2011

A,B

jessicax
20. aug 2011

A, B

exupery
20. aug 2011

Hlavne internet-bazar,ci uz nove,alebo pouzite a potom klasika HM,Tesco,MS,CA a podobne kde sa postasti dobre a lacno kupit...

sampo
20. aug 2011

vsetko dokopy 😀 okrem topanok, tie nove

minnie55
20. aug 2011

Najradšej kupujem značkové (nové ale aj nosené) veci cez net, na bazároch, potom H&M, sem tam Tesco, asi ako väčšina maminiek 🙂 Topánky len nové, kvalitné kožené.

modrofuzik11
20. aug 2011

my sme drvivu vacsinu veci dostali od znamych. potom second hand a sem tam nieco nove z tesca. okrem topanok. tie nech su kvalitne a nove.

svetlankat
20. aug 2011

A,B,D,a,b,c,

pimpulienka
20. aug 2011

A B aj C

verpa85
20. aug 2011

B C E ,c

winona24
20. aug 2011

A B D c 😉

adelaida33
20. aug 2011

ABC