Plač a odmietanie prsníka

silvias123
29. apr 2024

Ahojte mame 2 mesačnú dcérku kojím aj prikrmujem posledné dni mi strašne plače vyzerá byt hladná ale len čo ju idem kojit začne strašne plakat raz si cucne a Potôň doslova vrieska a toto robí po každom cucnuti až nakoniec plače tak že už sa nechce prisat
Menili sme pred nedávnom mliecko ale moc sa jej s prikrmovanie ani neujde pretože už veľmi plače a nepije ani odomna ani cez cievku. Inak je veľmi dobre babatko ale akonáhle ju začnem kojit strašne plače

laskonka_lasky
29. apr 2024

Nemas menstruaciu?? Moj to robil vtedy...radim ti vydrzat.. u nas to trvalo tyzden,kojila som ho rozospateho alebo v spanku

bimbina
29. apr 2024

@silvias123 podla mna si zvykla na flasticku pri prikrmovaní . Tiez sme mali to ale neprikrmovala som ale ked som odbehla jedla moje mliecko z flasky . Tiez to bol boj. Je to pre nu jednoduchsie a menej sa ocuca. Trpezlivosť no…

anavixy
29. apr 2024

Zrejme prislo to skarede slovo “strajk”. UM dostava len cez cievku?

nikpa
30. apr 2024

@silvias123 nemá reflux? Dávaj ju odgrgnut aj počas jedenia.

nikpa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvias123
autor
30. apr 2024

@nikpa má reflux ale ona ešte ani nezačne papať a robí to ešte ju nemôže tlačiť

silvias123
autor
30. apr 2024

@bimbina nepije fľaškou dokrmujem len cievkou 😞 a teraz sa ani ku tomu nedostaneme len začnem kojit a robí to

majlo1234
30. apr 2024

Je to asi strajk, vydrz, dojci v polospanku

majachmarka
1. máj 2024

@silvias123 nebolia ju uška ? Moja to robí keď ju bolia uška. A ak nie tak ju skús nakŕmiť v polospanku, spánku. Moja tak papava aby aspoň dačo zjedla.