Jedli ste počas dojčenia hlávkovú kapustu?

vemi23
9. jún 2023

Ahojte prosím vás jedli ste hlavkovu kapustu pocas dojcenia? Samozrejme myslim napr polievku z nej tepepne spracovanu kapustu...

sajmonka_1216
9. jún 2023

@vemi23 záleží od veku dieťaťa... keby som to zjedla pri mojej ja, tak určite nie...

domak2
9. jún 2023

Aj surovú v salate 🤷‍♀️

nique
9. jún 2023

Od 2 mesiaca som jedla uplne všetko, pila aj kávu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vemi23
autor
9. jún 2023

@sajmonka_1216 ma 2mesiace a 18dni

svokrinjazykmonika
9. jún 2023

@vemi23 môžeš jesť ÚPLNE VŠETKO, možno ti dieťa nebude vôbec na nič reagovať. Ak uvidíš že niečo nerobí dobre, tak potom to vysadíš. Navyše je to veľmi individuálna záležitosť. Jedna pri kojení môže jesť akurát suché rožky a druhá môže všetko.

rk123
9. jún 2023

ano , aj surovu aj vsetko ostatne. je vedecky dokazane, ze to co ty zjes nema ako prejst do mlieka. mlieko sa tvori z krvi matky, nie z obsahu zaludka. ano viem niekto tvrdi nieco ine, ale toto je vedecky fakt 🤷🏽‍♀️

jesenzima
9. jún 2023

@vemi23 jasné, ešte v pôrodnici sme mali na obed mäso s kapustou, mňam 👍

basulaak
10. jún 2023

@vemi23 ja som od maleho narodenia jedla vsetko, kazdy mesiac aj segedin, lebo ho mam rada. Nemal ani koliky ani nic, tak som neriesila.

svetlonos
10. jún 2023

@vemi23
Ahoj ano jedla som vsetko okrem korenisteho, to vseobecne nemusim. Cesnak cibula zazvor som jedla v pohode, kyslu japustu surovu ci uvarenu, dokonca i pomarance jahody. Kapustu som pocas krajania jedla kludne aj surovu. Zalezi aj na co si zvyknuta a ti robi zle/dobre aj za normalnych okolnosti. Mna napriklad sialene nafuklo z kombinacie - rajcinova polievka, pecene kapusta knedla a k tomu jablkovy džús s vodou 😁 To je taky moj masaker. Ale inak som pocas kojenia jedla fakt vsetko. Dr mi povedala, ze len zriedka a minimum potravin ma vplyv na babetko.

svetlonos
10. jún 2023

@rk123
vyborne, presne tak to je 😀

nevenka
10. jún 2023

Ja som nemohla dlho, ale postupbe som zacala. Sestra zjedla kapustnicu a mala sa jej len lepsie vykakala. Ta moja vrieskala cely den. Zacinala som postupne. Najlepsie je si to odsledovat, co konkretne vadi Tvojmu babatku a ci vobec vadi nieco 🙂

sajmonka_1216
10. jún 2023

@vemi23 no treba vyskúšať.. ja som skúšala až po 3 mesiacoch, inak som dovtedy musela veľmi dávať pozor..