Bradavka - dojčenie

27. apr 2024

Už vyše mesiaca mám vo vnútri v bradavke biele bodku , hlboko pod kožou , skúšala som zo začiatku niekoľkokrát prepichnut no stále je to take iste , no plus mám tu bradavku úplne červenú oproti druhej a stipe má. Mala som už aj ATB masticku na to tento týždeň no žiadna zmena … 🤔 myslite že som si to mohla sama nejako spôsobiť alebo čo to môže byt ? 😒citrovital som skúšala … nieje to mliečny pluzgier je to mimo toho kadiaľ ide mliecko

bela30
27. apr 2024

Nieco take? To bude upchaty mliekovod.

https://dojcenie.wordpress.com/2010/01/02/biela...

autor
27. apr 2024

@bela30 nie , tie som mala viac krat , vyzerali inak. Toto mám vo vnútri hlboko pod kožou, nedá sa k tomu dostať a bojim sa či som si aj sama nemohla tam niečo zaniesť keď som si tam šparala 😒

anavixy
28. apr 2024

Ale ved ty si tu uz pisala viackrat… kvasinku mas vylucenu? Kvoli comu si mala atb masticku? Keby tam mas absces, tak to nie je len bodka a boli to jak svina aj v klude… treba zistit ci nejde o kvasinku, kedze je bradavka cervena a ak nie, tak bielu bodku neries. A citrovital tiez nie, moze ti tu bradavku akurat tak podrazdit, viem, ze je to popularna liecba u mamily, ale nie.