4,5 mesačná dcérka nechce piť mlieko

milenavitova
21. jan 2012

ahojjte mamulki; mam 4 POL mesacnu dcerku pije hami1 mliecko a uz prikrmujem tuhou stravou;;;problem je v tom ze mliecko vobec nehcce papat to bi mi az tak nevadilo ved mlieko sa da nahradit kasickami mliecnimi tuhou stravou meskom a zeleninou ;;ale ona nie ze len mlieko nechce ale tekutinu odmieta uplne ci uz mlieko caj stavicku proste vsetko....mlieko dodava telu vodu preto jej hho chcem este podavat ale nechce ....tuha strava jej celkom chuti ale treba sa aj napit ale ona nechce ...jedinou cestou je vipit mlieko ale aj to nechce ......dneska papala tuhu stravu na jednicku a tekitina 0 ml..... ani cajik ani vodu ani mlieko co mam teda robit poradte mi som zufala dakujem

radustek
21. jan 2012

@milenavitova ahoj tak skus nedat zeleninku a daj jej najprv mliecko papat ked bude hladnucka tak spapa mliecko mozno ju dost zasyti ta zeleninka alebo kasicka 😉

susannz
21. jan 2012

@milenavitova môj syn nehcel poriadne mlieko vypiť od 3mesicov..prikrmovať som začala keď mal týždeň pred 4mesiacmi... už má 9mesiacov a veru mlieko nevypije aboslútne žiadne.. aj kracksé som už skúšala ale ani to.. my mlieko nahrádzame jogurtom..alebo niečo uvarím s mliekom.. našťastie vodu vypije..ja mu dávam za každým jedlo aspoň trochu nech vypije.. skús malje vodu alebo čajík dávať po lyžičkách... možno sa tak naučí a časom vypije niečo

martina2001
21. jan 2012

@milenavitova naša malá tiež odmieta mlieko cez deň už dlhšie, papá všetko, ale mlieko len v noci a polospánku, aký čaj jej dávaš? Naša nechcela tiež som jej robila tuším Hipko pre celkovú pohodu a začala piť, a teraz už nie je problém vypije aj vodu, čaj. Viem že nedostatok tekutín a dehydratácia by mala prejaviť prepadnutím fontanely. Ale aj v príkrmoch máš tekutiny tak možno že jej stačí. Ja som malej dala po kaši a chytila sa.

milenavitova
autor
24. jan 2012

no ona vobec nechce mlieko ani pit ziadnu tekutinu ;;; ja neviem co mam robit bola som aj u doktorki vraj dehidrovana nie je ....ale ved pit musi a ma len styri mesiace