Zmätňujúci make up

rodinka20
19. apr 2024

Kočky, poraďte nejaký dobrý make Up. Do teraz som používala z avonu Luxe hodín foto dole.👇. Len už nie som spokojná. Chcem niečo čo mi tak pekne zmätni pleť, zjednotí. Nepotrebujem nič zakrývať čiže fakt len by som chcela niečo na takú krásnu tvár 🧐🤦(ak vôbec daco je 😅). Premýšľam nad jedným z avonu. Neskôr vám hodím foto či máte skúsenosť ďakujem 🙏🙏🫶

rodinka20
autor
19. apr 2024
rodinka20
autor
19. apr 2024

Tento používam teraz 👆👆👆ale už chcem niečo iné nebola som moc spokojná.

muchacici
19. apr 2024

Ja používam tieto, sú iba jemne krycie, čo mi vyhovuje, a tiež zmatňujúce. Dávam si iba tenkú vrstvu tekutého a na to púder. Ak sa ponáhľam, tak len jedno z toho 🙂

surama
19. apr 2024

@muchacici Tiez tieto pouzivam a su vyborne 🙂

lakebabe
19. apr 2024

@rodinka20 ja teraz používam z Pupa majú nenormálne dobre makeupy BB creamy a pudre . Predtým som používala drahšie z parfumérie ale tieto to nahradili

rodinka20
autor
19. apr 2024

Ďakujem a nemáte skúsenosť s týmto ?je z avonu

rodinka20
autor
19. apr 2024

@muchacici pozerala som ho ale neviem si vybrať odtieň 😅🤔🤦 aký máš ? 😁

muchacici
20. apr 2024

@rodinka20 Tiež som si nevedela vybrať 😃 musela som ísť do obchodu a nechať si poradiť, že ktorý je najlepší pre mňa. Pre môj tón pleti 220, nie som nejaká hnedá, skôr akoby olivová, tie väčšinou ani nie sú po drogerkach
@surama Áno, sú výborné, ľahké, už dlho používam. Nemám rada, keď je fejs totálne zabetónovaný, ale ten je výborný 🙂