Ako prestať riešiť starnutie?

30. apr 2024

Dievcata, kedy ste prestali riesit, ze starnete? Ja mam 27 rokov a posledne tri roky tak zbehli, ze som si to ani nestihla vsimnut, ale kazdy mi pripomina, ze sa blizim k tridsiatke a je to uz vela na to, ze este nemam ani deti. Ale o to nejde. Jednoducho riesim kazdu vrasku navyse, kazdy premrhany den, atd. 🫣😄

guudy
30. apr 2024

Toto je kategoria- nemam problem, tak si ho vyrobim ;)

A aby som ti odpovedala na otazku. Ani raz v zivote som neriesila svoj vek, ani starnutie…a to som na ceste k 50 ke.

walentina7
30. apr 2024

V 33. som zistila, že som stará.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwesska
30. apr 2024

V 27 riesis starnutie? Fuha,tak to ked budes po 40-tke,uz aby si jamu zacala kopat😂 Pane Boze,ved mas najlepsie roky zivota pred sebou,co riesis hluposti. Aj tak raz vsetci umrieme.

angelous1991
30. apr 2024

No ja mám 33 a mám pocit že som za posledné dva roky ostarla o dosť vidím to najmä na tvári . Ale som krásna kvetinka stále najmä pre manžela takzeee neriešim . A ty riešiš prkotiny na svoj vek , v 27 som si pripadala veľmi mladá

autor
30. apr 2024

Joj dievcata, vsak ja sa z toho nezrucam 😄 A mam aj co robit a nevyrabam si problemy, lebo ich mam dost aj bez toho.

katica06
30. apr 2024

Mať tak tvoje problémy (aj vek)a prezidentský plat

sevrin
30. apr 2024

Och čo by som dal za 27 😃
Počkaj keď v 40tke ti začne blikať červená kontrolka a v 45tke začne ešte aj húkať! 😃

majamat
30. apr 2024

fuha, aj sa obcas pozastavim nad tym, ez starnem, ale zas nijak extra ma to netrapi,a kurat sa mi nepacia kruhy pid ocami, ale teda ja mam skoro 48r
v tvojom veku som sa citila mlada, bola som slpobodna, travial som cas vecer niekedy vonku s priatelmi a neriesila som vrasky.

mandzula
30. apr 2024

Neboj, riesime to vsetci, akurat niekto hra hrdinu, ze sa ho to netyka. V sucasnosti je najma na nas zeny vyvijany obrovsky tlak, vladne kult mladosti a zakrokov pomaly uz v 20 - a odolavat tomu je naozaj tazke, takze ta uplne chapem.

suzitok
30. apr 2024

V tvojom veku som neriešila starnutie, skôr ma trápilo, že raz budem 40-tnička a budem stará a preto som chcela všetko postíhať v mladosti ...Dnes mám zhruba o 20rokov viac ako ty a vek neriešim vôbec, cítim sa dokonca lepšie ako za mlada...akurát teda investujem do kvalitnejšej kozmetiky, starostlivosti o seba...čo som pred tridsiatkou ani na rozume nemala...

beata_k
30. apr 2024

Byt tebou, tak s tym nieco robim. A nie kvoli veku (27 je fajkt nic), ale kvoli "stratenym" 3 rokom. Svoj zivot si viac uzivaj, nesed na gauci...lebo raz rano sa zobudis a mas 40. A vtedy ti dojde, ze uz nie si v polovici, si za polovicou zivota. A tou lepsou polovicou.

autor
30. apr 2024

Mozno aj preto to riesim, ze nemam velmi s kym travit cas. Sice ho travim s manzelom, ale chyba mi tu rodina a kamarati. Mozno je to tym, ze moje dni je jeden ako druhy.

jaass
30. apr 2024

Autorka neblázni 🤣 27 a stará? Najlepšie roky ešte len pridu💪🤣 a vrásky nerieš🤷‍♀️

thoughtfulweirdo
30. apr 2024

Fíha, mám 27 a teda takéto pocity som naozaj ešte nemala. Naopak, stále čakám na nejakú tú skutočnú dospelosť, zdá sa mi, že som tam ešte nedorástla 😄 za mňa najlepší spôsob, ako prestať riešiť také prkotiny, je začať byť hrdá na svoje telo a na to, čo dokáže. Môžeš byť rýchla, môžeš byť silná, môžeš byť vytrvalá, môžeš byť flexibilná, máš na výber možností a možností. Keď uvidíš, ako sa tvoje telo z mesiaca na mesiac stále posúva a zlepšuje, ani ti nenapadne riešiť nejaké nedokonalosti 😁 a ani tie dni nebudú premrhané.

babulkomale
30. apr 2024

Mojenko, ja sa skôr bojím, keď budem musieť ZAČAŤ riešiť starnutie, az dožijem. Ak budem pri rozume, ale postihne ma nejaká imobilita, plienky a takéto veci a ja si to budem plne uvedomovať. Alebo chronická bolesť...a nie že v 27 PRESTAŤ riešiť starnutie 🤦

peter0123
30. apr 2024

Ak takto riešiš drobné vrásky v 27 čo budeš robiť ak tebou plieskať všetky príznaky menopauzy?

simsalabim
30. apr 2024

No… ja mam 54. Asi som podla tvojej filozofie na odstrel 🤔 Pravdupovediac, vrasky su posledne, co ma zaujima, dolezitejsie je zdravie.

loliki
30. apr 2024

Ako prestať riešiť starnutie? Najvyšší čas začať riešiť deti. Oni sa postarajú, aby si na svoj vek nemala čas myslieť. 😉

nika23t
30. apr 2024

Asi v Tvojom veku mi tiež začalo dochádzať tak nejak naplno, ako rýchlo to beží... Odvtedy ubehlo už viac ako 10 rokov a stále sa to zrýchľuje. Sakra... Tiež ma trápia moje vrásky, ze pleť a pokožka slabne, ze nejako ťažšie a dlhšie sa mi vstáva zo zeme, keď sa hrám s mojou dvojročnou, dokonca zabúdam na to, aká som bola v 14tich, keď sa zase hádam so svojou pubertalnou dcérou. Ale takto to máme vsetci, našťastie nikto nemladne 😊 aj mi napadlo dat si vyhladiť tvar, ale potom, ze načo vlastne 🤷‍♀️ Nič, snažím sa robiť, co sa dá, nech nedostatky prekryjem a sama som zvedavá, co bude o ďalších 10 rokov. A autorka, prežívaš svoje najkrajšie roky, užívaj si to. Pre mňa po 30tke to bolo totálne najlepsie (zatiaľ). O chvíľu ale riešim 40tku,tak mozno začne niečo ešte lepšie 😉

janinah
30. apr 2024

Len sa smejem...mam 60 + ,tak najvyšší čas sa ísť zrutiť,lebo starnem...😀

h2
1. máj 2024

Ha ha, ty si sem prišla provokovať, čo? Ja mám o rok 50, to ešte len bude panika! 😱

viscum
1. máj 2024

Ja budem mať tento rok 60 a až teraz som si uvedomila, že som stará a riešim vzhľad.

ktochytavzite
1. máj 2024

To slovensko je strasne predpotopne uz aj v starnuti,27 ,e30 ved to si stalw mlada,.To asi naozaj muzi su taki ze chcu len 18tky,pre nich je uz 30r zena stara a zeny s ťomu chudata prisposobuju.

elizabeth88
1. máj 2024

Aj ja som v Tom veku začala vnímať,že 17 som mala pred 10 rokmi a pod...Taķá trocha kríza,alebo ako to nazvať😉,to prejde

ivangeline
1. máj 2024

Vyrieš si otázku života s smrti a bude ti hej žiť. ;) Málokto to ma spracované na 100%.

bylinka25
1. máj 2024

Ahoj,
ja mám 49, starnutie neriešim, žijem každý deň naplno.
Beriem to ako neoddeliteľnú súčasť života.
Každé obdobie má svoje čaro, aj to starnutie. Aj tak to veľmi neovplyvním, načo sa budem stresovať? Život je príliš krátky, aby som riešila takého veci.

emm_i
1. máj 2024

Ahoj. Mám rovnaký vek. Nemám pocit a ani sa necítim byť stará, ale občas mám dní, že si poviem, že som ho premrhala. Pomohlo mi nájsť si záľuby, ísť sa prejsť alebo cvičiť. Tiež nemám deti, nie som ani vydatá. S priateľom sa snažíme cestovať v rámci možností, aj menšie výlety v blízkom okolí. A každý deň sa snažím urobiť si nejakú malú radosť, napríklad že si v pokoji dám kávu na našej terase alebo sa prejdem na obľúbené miesto, keď idem z práce. Vtedy cítim, že žijem a že môj deň nie je premhraný. Možno ti to pomôže 😊

belaaaaaaaaa
3. máj 2024

Ach môj Bože. Najúžasnejší vek okolo 30 -ky a ty starneš. Tak ja mám 47 rokov a som myslím si stále na to slušne. Vrásky na tvári nemám skoro žiadne, ale beriem to tak, už som to spomínala, používam kozmeceutiku Larens a aj s ňou pracujem, čiže to pripisujem tomu. Jasné, že vek nezastavíš, ale hlúposti riešiť, keď som v rozkvete... Ach jo. Nemáš problém, nájdeš ho...