Vazektómia Košice

venividivikinka
17. máj 2022

Ahojte, mate skúsenosti s vazektomiou v Košiciach? Odporúčanie na lekára, zariadenie, mozno aj opis, ako to prebiehalo, kolko návštev muz absolvoval, atd.? Veľmi malo je toho na nete, muži asi na fóra nechodia 🙂

diamond007
17. máj 2022

@venividivikinka skôr by som povedala že je to pre nich tabu téma 😀

lucinika
18. máj 2022

@venividivikinka môj manžel ju absolvoval avšak sme z inej časti Slovenska.

bam11
21. júl 2022

@venividivikinka ahoj, zistila si prosím niečo? Chceme s manželom tiež ísť do toho :D

petopmj
11. jan 2023

Aj ja by som chcel nejaké odporúčanie kam ísť ako začať ako dlho to trvalo v nemocnici komplet cele a podobne veci ,ďakujem

venividivikinka
autor
15. jan 2023

@petopmj dobrý deň. Muz absolvoval operáciu na jeseň, v Košiciach. Riešil to cez mudr pivovarciho v auparku. Celkovo bolo treba predoperačné vyšetrenia a následne zakrok prebiehal v plnej narkóze na furci, cele to trvalo asi tri hodiny. Potom mal nejake lieky od bolesti a aj mal bolesti cca 5 dni take horšie a dva týždne slabšie. Aktuálne fungujeme normalne, ale ešte nemame vysledny spermiogram (robi sa po mesiaci a potom tusim po troch, ci uz naozaj vo vyrone nie su spermie),cize s ochranou. Obcas povie, ze citi tupu bolest po styku, vraj to je ešte normalne.

Celkovo to stalo okolo 500 euro, trosku nam bolo zvláštne ako dr komunikoval, ze volal aj v nedeľu alebo ze nic sa nevedelo presne vopred, hlavne suma a tak. Ale v ke asi ani nemate inu možnosť.

petopmj
15. jan 2023

@venividivikinka ďakujem pekne, ja som premyslal nad Piovarčim alebo Šaca