Košice - pedantné vyšetrenie znamienka

20. feb 2023

Dobrý deň viete mo poradiť naozaj pedantne vyšetrenie znamienok ? A kde ste si ich dalo vyberať ? Platili ste zato ?
Dakujem

viestta
20. feb 2023

V Saci na koznom maju dermatoscener. Treba sa dohodnut s primarkou. Aktualne ceny netusim

autor
20. feb 2023

@viestta myslite kožnú ambulanciu alebo estetique centrum ?

viestta
20. feb 2023

Kozne oddelenie v nemocnici to bolo, ale pozeram, ze uz teraz ho v nemocnici nemaju. Treba si to obvolat

taktotedanie
20. feb 2023

Dr cerkalova zeleznicna nemocnica
Ziadn vymenn listok netreba, rano vylozia 30 listkov

evaachesa
21. feb 2023

Odporúčam vyšetrenie u dr. Chromého fotofinder celotelovým prístrojom. Ak sa im nejaké znamienko nezdá a prístroj ho tiež označí, každé skontrolujú dermatoskopom. Mňa kontrolovala sestrička a následne aj doktor Chromý.
https://www.kozneznamienka.sk/znamienka

ifka888
15. júl 2023

@evaachesa Prosim Vas neviete, tam je mozne vysetrit len cele telo za tych 69 eur? ak ide len o jedno znamienko,ktore chcem dat skontrolovat? 🙂

evaachesa
15. júl 2023

@ifka888 je zbytočne platiť si celotelové vyšetrenie ak sa jedná o jedno znamienko. Na to slúži dermatoskop. V cenníku ho majú za 25€. Kvôli 1 znamienku by som skúsila kľudne aj inú kliniku. Naposledy som bola dosť zarazená keď si odo mňa opýtal doktor 69€. Skoro som padla na zadok. Naposledy som tam totiž bola v roku 2021 a platila som 49€. Teraz som teda očakávala že budem platiť 39€ pri kontrole. Doktor mi vravel že neexistuje aby som toľko platila, tak som si to dohľadala v maily kde mi sestrička poslala toto info, tak nech zo mňa nerobia blázna..bolo to fakt divné.
Teraz majú v cenníku kontrolné vyšetrenie za 59€, no prirátali si ešte 10€ poplatok za chod ambulancie. 🤨
Samozrejme chápem že išlo všetko hore, ale tak toto je poriadne. Vždy máme ale lacnejšie toto vyšetrenie ako napr v BA. 😏
Tebe ale stačí obyčajné vyšetrenie dermatoskopom, nie toto. Ja mám po tele plno znamienok, čiže raz ročne si toto vyšetrenie jednoducho zaplatím tak či tak.

ifka888
16. júl 2023

@evaachesa chapem,vdaka,tak skusim pohladat este nieco ine

fazulka_mala
27. apr 2024

@ifka888 Dobry den, prosim vas, kde ste nakoniec si dali vysetrit znamienka? Boli ste spokojna? Dakujem

ifka888
28. apr 2024

@fazulka_mala Dobry den,u MUDr. Chromeho na Strojarenskej, bolo to rychle vysetrenie,pozrel 2 znamienka,hned povedal ze vyberat netreba,len ak by som chcela po estetickej stranke a dal mi na seba kontakt do vojenskej,ak by som sa rozhodla pre vyberanie,ale zo zdravot,hladiska usudil,ze nie

fazulka_mala
4. máj 2024

@ifka888 Dakujem 🙂