Detský fyzioterapeut v Košiciach

heleyovapatricia
27. mar 2023

Dobrý deň, pediatrička nás poslala za fyzioterapeutom aby skontroloval malú, lebo bola vytočena do jednej strany na kontrole ale doma som si to ani nevšimla lebo väčšinou je stále na brušku poslednú dobu. Odporúčila nám pani doktorku Bucherovú, neviem akú s ňou máte skúsenosť alebo s inými? Nejakú čo sa venuje poriadne babätkám malá bude mať 6 mesiace. Ďakujem pekne 🙂 😇

banalu
27. mar 2023

@heleyovapatricia ja som s bucherovou dobru skusenost nemala a ani jedna znama. Vysetrenie za 5 minut, vsetko hrrr hrrr, ani karticku poistenca som nestihla vytiahnut. Hrozne neprofesionalna. Znama zas vravela, ze po nej hukala, ze ma podvizivene dieta, ci nevidi, ze jej trcia rebra 🙄 ze sa po navsteve rozplakala v aute co na nu bola taka "prijemna" a hned nasla inu fyzio. Ja som tiez chvilu sedela v aute ako preplieskana, co som to prave zazila 🙄
Po tomto zazitku som svoju malu potom objednala normalne do detskej fakultnej nemocnice KE na fyzio-rehabilitacne a super. Primarka sice svojska, ale fyzioterapeutky paradne 👌👍

eda24
27. mar 2023

@heleyovapatricia ja som chodila so syncekom do sukromneho centra Liberta. Sice sme si vsetko platili,ale nelutujem. Pristup a vysetrenia super. Chodili sme cvicit tyzden,a synceka nam fajne rozhybali.

vkatush
28. mar 2023

@heleyovapatricia sestra pracovala chvíľu v Liberte, pochvaľovala si to tam.

My sme teraz s malým začali chodiť do RehabCare k Daniele Ochrankovej. Boli sme zatiaľ 2x, v piatok ideme 3x, takže neviem ešte povedať úplne, ale malý robí pokroky, tak asi je dobrá 😁

viviveronika
30. mar 2023

@heleyovapatricia chodime do novej nemocnice tiez asymetria a nam to pomohlo vsetko vzdy vysvetlili

niki11223344
11. apr 2023

@banalu no asi tak hoc na mknsom nasla na nu chvalu. Nenecha ta ani dokoncit vetu, neda sa normalne komunikovat vysvetlit si veci

banalu
12. apr 2023

@niki11223344 presne! Hrrr hrrr hrrr, moze byt odbornik aky chce, ale ako jej mam doverovat, ked ani poriadne nevysvetli kde je problem, ani nenecha matku jednu suvislu vetu povedat a len rychlo rychlo - lebo vidite, ze tu toho mame vela! Tak naco som sa objednavala tyzdne do predu, mala povedat, ze neberie novych! Ja nemozem za jej dezorganizaciu 🤷‍♀️ Mala to cele hystericky prerevala...
v DFN super pristup k detom, klobuk dole pred nimi!

heleyovapatricia
autor
12. apr 2023

@banalu prosím vás teraz myslíte tú primárku či Bucherovú

banalu
12. apr 2023

@heleyovapatricia bucherovu

lossless
25. apr 2023

my sme boli s malym do jedneho roka 2-3x u Bucherovej, za nas spokojnost, pomohla s cim bolo potrebne, vysetrenie bolo k veci. Mozem odporuct aj Ivetu Stefanovu na Moyzesovej, ma iny pristup v porovnani s Bucherovou - vela dieta pozorovala, tiez nam pomohla.