Skúsenosť so stránkou najlepsiemobily.sk

petra7700
12. júl 2023

Ahojte, chcela by som sa opytat objednavali ste uz niekto cez stranku najlepsiemobily.sk? Ake mate skusenosti? Chystam sa si objednat Iphone, tak ze ci mam alebo nie. Dakujem

petra7700
autor
12. júl 2023

@babovka2321 Ďakujem😊

linddi
2. dec 2023

Ahoj, chcem sa spýtať, kúpila si od nich ten mobil? Ja tiež plánujem iphone, tak ci do toho mam ísť alebo radšej nie. Recenzie sú všelijaké 🤔

majkasekerakova
14. dec 2023

@linddi Dobry den , neviem ci ste to riskli a objednali si zo stranky telefon ak nie tak to ani nerobte a varujte aj vsetkych znamych . Radsej priplatit 20 €30€ ako mat uz treti infarkt ako ja 🤦‍♀️

linddi
14. dec 2023

@majkasekerakova chvalabohu som objednala nový . Mrzí ma vaša nepríjemná skúsenosť 😌

vierasimi
15. dec 2023

@linddi objednávali ste z tej stránky ktorá sa tu spomína?

linddi
15. dec 2023

@vierasimi nie. Objednala som priamo z ich stránky

michaela0203
22. dec 2023

@petra7700 len neobjednAvajte cez stranku webmobily.sk . Neseriozna firma, jednanie. Vlastna zla skusenost s reklamaciou

michaella567
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaella567
5. feb 2024

@michaela0203 dobrý deň, prosím ako ste dopadli. Lebo manžel kúpil od nich tiež telefón, samozrejme si neprečítal recenzie. A vrátili sme ho pred mesiacom, bolo písané, že je prevzatý a nic nedvihajú, neodpisuje nič. Ďakujem za odpoveď

michaella567
5. feb 2024

@majkasekerakova dobrý deň, prosím ako ste dopadli. Lebo manžel kúpil od nich tiež telefón, samozrejme si neprečítal recenzie. A vrátili sme ho pred mesiacom, bolo písané, že je prevzatý a nic nedvihajú, neodpisuje nič. Ďakujem za odpoveď

majkasekerakova
5. feb 2024

@michaella567
@michaella567 zdravim mne telefon po urgenciach nakoniec poslali , aj peniaze za nedodany kryt poslali ale trvalo im to straaaasne dlho vela emailov som pisala ale nakoniec ok, ale uz nechcem s nimi mat nikdy nic spolocne

michaela0203
5. feb 2024

@michaella567 pokazil sa mi mobil, chcela som ho reklamovat, dva krat som im ho poslala, dva krat sa mi balik vratil naspat . posielala som cez postu. Dva krat bol na poste niekolko dni ,cize mali cas ho prevziat , aj vedeli o tom ,ale neprevzali. Ked ho druky krat neprevzali , ozvali sa mi, ze nech ho poslem treti krat . Tak som im uz do telefonu vynadala , ze ci si robia zo mna srandu a ze to idem riesit inac a zlozila im mobil. Hned mi poslali email, ze mi poslu este v ten den kuriera, ktory mi prinesie nahradny mobil, a ten moj daju na reklamaciu. Ale to som uz bola taka vytocena, ze som na email nereagovala. Chcem to riesit cez obchodnu inspekciu , no ze to bude trvat minimalne rok. Nikdy viac!!!! A ked Vam zavolaju, mate pocit , ze telefonujete s nejakym 15 rocnym chalanom . Otras, cele zle….

karolsvk
30. mar 2024

Katastrofa!Neobjednávať!Objednal som si telefón za 600 eur, Nemám ani telefón ani peniaze a to pred 2 mesiacmi. 😖

radost88
5. apr 2024

V polke marca som zakúpil mobil cez tento eshop a zaplatil ten istý deň.. pre istotu som poslal 2 maily kde som ich oboznámil ohľadne platby ani na jeden mi neprišla odpoveď. Po prečítaní recenzii aj na iných weboch ktoré majú hlavu pätu sú často negatívne som im napisal ešte jeden ze sa prípade podobného postupu budem legálne brániť a odpoveď mi prišla do polhodiny ale stým že platbu neevidujú. V oboch mailoch som vždy poslal potvrdenie platby ktoré som im znova obratom odoslal. Stále žiadna odpoveď a po týždni som sa skúsil dovolať. Trvalo to dokopy 4x a asi 40min než to "veľmi inteligentná" slečna z otráveným hlasom zdvihla. Ževraj platbu neevidujú pritom obdržali 3 maily každý z potvrdením dokonca som odpovedal na ich z 30min obratom. Nadiktovala mi ďalší tento raz iný gmail ževraj to je ich. Konečne sme sa dopracovali k potvrdeniu o zaplatení načo mi oznámila ze to bude trvať ďalších 5 pracovných dni. Na otázku čo konkrétne mi nedokázala odpovedať a povedala niečo v zmysle "no ja to tuto odkliknem a ono to" veľmi profesionálny a inteligentný prístup. Po prekvapivo 5 dnoch mi prišiel mail stým že objednávku nemajú na sklade a peniaze mi vrátia do 14 dní. Takže mobil som mohol 3 týždne mať namiesto toho môžem čakať ďalšie 2 na vrátenie platby. Dokopy 5 týždňov volania ktore neni zadarmo, mailov a čakania pre nič. Na heureke maju 70% dobré referencie 30!!! % ľudí eshop NEODPORÚČA a sú NESPOKOJNÝ. To znamená ak 100 000 ľudí si objedná 30 000 znich je nespokojných a možno aj podvedených chcete byť jedným z nich? Radšej si tých pár desiatok eur priplatťe a nakúpte z overeného reálneho eshopu a tý ktorý ste boli podvedení alebo nedošlo k dodržaniu podmienok zo strany eshopu neváhajte kontaktovať Heureku aby bol eshop z ich ponuky odstránený a SOI, poprípade políciu.