Objednávka z Reserved

mirkasmile
21. dec 2021

Ahojte....prosím Vás,je tu niekto, kto si robil pred nedávnom objednavku z Reserved na predajňu, čiže ju už aj zaplatil?
Objednávku som robila 17.12. na predajňu, jednu vec.
Na predajňu sa dajú dat len zaplatené veci.
Peniaze z účtu mi už odišli a skrz môj Reserved účet vraj stále čakajú na platbu 🤷 toto sa mi ešte nestalo.
Je tu niekto,kto je na tom podobne, že či je to skrz sviatky,alebo čo 🤔 predtým než budem volať na infolinku.
Ďakujem 🙂

agacela
21. dec 2021

@mirkasmile mne sa stalo z inej stránky… platba odišla a oni ju neregistrovali … nejaký problém v systéme poslala som email so screenom platby 🙂 vsetko našli a poslali tovar 🙂

nikpa
21. dec 2021

@mirkasmile presne toto teraz riešim tiež s Reserved. Robila som dve objednávky od nich, jednu v piatok, tu už mám doma, druhú v sobotu ráno a stále mi svieti keď si pozriem cez svoj účet na Reserved objednávku ako čaká sa na platbu ale pri tom peniaze cez IB mám rezervované. Bežne keď sú v takomto stave ako rezervované mi zásielka býva už poslaná. Včera som im tam poslala mail, zatiaľ bez odpovede.

alina14
21. dec 2021

Takisto som objednávala 17.12. na predajňu, peniaze z účtu odišli, ale pri objednávke mám uvedené "čaká sa na platbu". Ani som si to nevšimla, až keď som si prečítala tento príspevok, som to skontrolovala.

simca06022011
21. dec 2021

Mozno este nezuctovali banku, stáva sa. Hlavne pri piatkovych a víkendových uhradach, prídu totiž všetky naraz v pondelok... Niekedy aj zlyha prepojenie eshopu s platobnou branou, alebo zmizne variabilný symbol pri bankingu... Kadeco sa môže stať. Plus moze sa stať ze nestihaju tyzden pred Vianocami, oplati sa skúsiť ten screen platby poslat a opýtať sa☺️

mirkasmile
autor
21. dec 2021

@agacela no zatiaľ som písala na zákaznícky servis,možno aj zavolám 🤔

mirkasmile
autor
21. dec 2021

@nikpa zaujímavé 😀 no uvidíme, čo z toho bude.
Akože neponáhľa mi to do Vianoc, bol open spodné prádlo 😂 ale aj tak

mirkasmile
autor
21. dec 2021

@alina14 🤔🤔🤔 no zaujímavé, možno fakt skrz ten víkend, no uvidím, čo mi odpisu

mirkasmile
autor
21. dec 2021

@simca06022011 keď budú pýtať,alebo čo, není problém poslať screenshot 😀 ale ešte sa mi toto nestalo 🤷 tak som bola kúsok zmätená

nikpa
21. dec 2021

@mirkasmile práve som si pozerala mail, vraj platbu evidujú a zásielka je už pripravená na odovzdanie pre kuriéra aj keď stav pri objednávke vidím ako ,,čaká sa na platbu,, takže asi tam majú len volaku chybu...

mirkasmile
autor
21. dec 2021

@nikpa ja tam mám zatiaľ mail iba,že potvrdenie prijatia objednávky 🤔
Čo som pozerala históriu, presne takto som 21.5. v piatok robila objednávku, a podľa mailov 24.5. v pondelok už bola na predajni 🤷 tak neviem čo sa deje 🤔

petkasaurus
21. dec 2021

@mirkasmile ahoj, mne sa stalo presneto iste, tusim aj v ten isty den, stale ju mam v tom statuse, ze caka na platbu. Ale zo zak. servisu mi hned odpisali, ze uz je posunuta skladu na vybavenie.. Ale odvtedy ziadny email, nic aj tak..

mirkasmile
autor
21. dec 2021

@petkasaurus 😀 hah ja len tak reku,že kúpim si bavlnené spodné prádlo, lebo fakt na Reservede som úplne najviac aj cenovo aj materiálovo spokojná so spodným pradlom.
Že isto mi to príde do Vianoc....no a teraz budem rada,ak mi to vôbec príde 😀😂😂😂
Šak hádam to príde, ja som zatiaľ písala a uvidíme, čo z toho bude 🤷

petkasaurus
21. dec 2021

@mirkasmile ja si myslím, ze do Vianoc asi nie :( ja som s tym ani nepocitala, este ked maju aj sale..

simca06022011
21. dec 2021

@mirkasmile nebudu pytat ak nestihaju, vsimnu si to skor ci neskor a dohladajú si platby aj ručne. V systémoch vidíme presne co sa deje s platbami. Ide len o urýchlenie odoslania ☺️

mirkasmile
autor
21. dec 2021

@petkasaurus hlavne nech to príde 😀

mirkasmile
autor
21. dec 2021

@simca06022011 😀😀 hovorím, hlavne nech mi to príde, to je podstatné 😀 len som bola kúsok prelaknuta a zmätená 😂

metuzalem
21. dec 2021

@mirkasmile ja som si raz robila objednavku ale neuhradila som, lebo mi platba nepresla...tak som spravila druhu objednavku a uhradila. Takze ta prva stale svietila ako neuhradena to ma plietlo...ale balik mi prisiel 😀

petkasaurus
21. dec 2021

@metuzalem mne teraz tiež z nejakého dovodu 3x nepresla z Prima banky, ale az zo Slov.sporitelne. Haluz..

lalu_sk111
28. júl 2022

ahojte, chcela by som sa opytat..vratili vam peniaze za produkt kupeny a vrateny na predajni? Naposledy mi povedali, ze vracaju len na darcekovu kartu alebo vymenu ale na internete citam, ze vratia aj peniaze...ako to je prosim vas?

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz