Príbalový leták vakcíny osýpky, rubeola, mumps

poly1
7. jan 2013

Ahojte,prosím Vás,kde nájdem k nahliadnutiu príbalový leták tejto vakcíny?Chcela by som si ho prečítať.Ďakujem

irenkask
7. jan 2013

@poly1 Tu máš prehľad o všetkých jedovatých vakcínach http://www.slobodavockovani.sk/news/prehlad-ock...

pectore
7. jan 2013

@poly1 info ohladom pribalovych letakov je to zlozite ... vyskytuju sa rozdiely medzi jednotlivimi zdrojmi ci statmi.. a dokonca vyrobcami.

v slovenskom jazyku je k MMR dispoziici toto : ked kliknes na vakcinu tak hore mas zeleny a oranžovy piktogram listku tam su informacie o vakcine.

http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/hladaj.htm...

Jedna osobna rada ...ked sa chces venovať očkovaniu treba rozlisovat zdroje. Ktore su rozdelené na dva tábory proocko(lekárske servery) a neocko(servery ako sloboda v ockovani, rizika v ockovani, servery so zdravou viživou ci s potravinovými doplnkami.)... pravda o vakcinach je niekde uprostred a aj jedna aj druha strana prifarbuje vo svoj prospech. Tiez treba pozorne citat co je kde napisane pretoze ked je nieco pravdepodobne, a niekto sa domnieva neznamena to ze to tak je!! o praktikach neočkovacich hnuti ak ta to bude zaujímat viac aj tu : https://www.modrykonik.sk/fotoblog/pectore/clan... .

pectore
7. jan 2013

@poly1 takto to bude jednoduchsie - priamo link na pribalovy letak : http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pil/m-m-rv...

poly1
autor
7. jan 2013

@pectore Ďakujem za informácie,je mi jasné,že každá strana má kúsok pravdy,ale neviem sa rozhodnúť,či máme podstúpiť toto očkovanie.Mám čas na rozmýšľanie do mája,tak uvidíme.Ale aj tak Ti ďakujem

prevenar
8. jan 2013

@poly1 ahoj , ak mas zaujem , tak mame velku sukromnu temu o rizikach ockovania . ak mas zaujem , tak viac info. najdes v mojom fotoblogu ..ak zaujem nemas, tak nist potom 🙂 😝

co sa tyka pribalovych letakov , tak vela latok kt. obsahuju sa proste nemusia uvadzat, tak ich neuvadzaju. preto obsahuju napriklad "americke" verzie tej istej vakciny "viac" toxickych latok ako tie nase ^^ . proste , ked nieco nie je popularne, tak to proste nenapises do pribaloveho letaku a tym odstranis problem 😀 ..s neziaducou publicitou. 😉
cisla vyskytu neziaducich ucinkov su brutalne poddimenzovane v letakoch ..ved to pisal sam vyrobca pre boha 😀

v kazdom pripade vela stastia pri skumani.

williamjozef
3. jan 2014

ahoj,prave mi dosiel papier,koli tomu ze som maleho nedala zaockovat ,ze sa mam dostavit na pojednavanie .no a zaujima ma,kedze alanko este stale nema doriesenu tu oblicku a ani neviem ci ho chcem vobec aj po tom dat zaockovat,kedze 2,5 roka berie ATB a po operacii stale bude,a ma oslabenu imunitu,ze co ma tam caka??staci ak donesem papiere od doktora,vsetky za tie roky ze to stale nema ok??dakujem.jezis taka som nastara,to ze cigana neda zaockovat dcko a beha spinave a bose ,to je ok,ale toto do uvahy neberu.

williamjozef
3. jan 2014

a kedysi som citala ze v MMR su 2 zlozky vysoko toxicke pre chore oblicky,len uz to neviem najst,

andrea_l
4. jan 2014

@williamjozef To ti prišlo predvolanie z RÚVZ? Pediatrička ťa nahlásila? Ak áno, tak trvaj aspoň na odložení očkovania, kým nebude malý úplne zdravý.. Ja by som teda nedala očkovať vôbec.. ale to som ja 😀 No a tam ti môžu akurát tak tlačiť do hlavy, ako ohrozuješ svoje dieťa neočkovaním a podobne.. možno ti dajú pokutu.. ale čo je pokuta oproti zdraviu dieťaťa, že? Ja by som dala celý majetok za to, aby moje prvé dve deti neboli očkované a boli zdravé.. len to som ešte nevedela nič o NÚ očkovania. ☹ A ajhľa, tretie dieťa mám neočkované a zdravé ako rybička 🙂

williamjozef
4. jan 2014

@andrea_l ano od nich a ano ona ma nahlasila.no jeho ockovat nedam,leb ked mu zoberuju oblicku,este aspon rok bude brat atb

williamjozef
4. jan 2014

@andrea_l ano od nich a ano ona ma nahlasila.no jeho ockovat nedam,leb ked mu zoberuju oblicku,este aspon rok bude brat atb,a nechapem ako mozu nutit niekoho zaockovat chore dieta.a aj keby bol zdravy je to na rodicoch ci daju ockovat

williamjozef
4. jan 2014

raz mi jedna maminka pisala,dve latky co su vysoko toksicke pre choru ob licku,ak sa ockuje s MMR,neviete mi pomoct ??neviem to najst

kbeata
4. jan 2014

@williamjozef neviem ci nieco v mmr-ke,ale v ostatnych vakcinach,hexa ci prevenar obsahujuce zluceniny hlinika 😒 ,ktore koluju v systeme a casom sa usadia v organoch,mozu aj v oblickach
niekedy sa pridavala aj ortut,ale ta vraj uz tam nie je,teda vo vakcinach,kvoli vysokym neziad.ucinkom

williamjozef
4. jan 2014

@kbeata dakujem,nie to malo dva take speci nazvy

kbeata
4. jan 2014

@williamjozef ja ked si chcem pokazit den 😀 ,tak si mozem pozriet zlozenie trebars tejto mmr-ky,a mam dost 😝

williamjozef
4. jan 2014

@kbeata to som citala,asi 10x ale akosi som to tam nenasla,ale viem ze tam su ☹

kbeata
4. jan 2014

@williamjozef skus v teme fotoblogy "nesuhlas s povinnym ockovanim"

lenoka
4. jan 2014

Ahojte,
termin ockovania MMR sa nam blizi a ja by som chcela poprosit mamicky z BA /prip. okolia - Senec, Pezinok/ info do IP, ak nahodou maju pediatricku, ktora ich do toho netlaci a prip. ich ani nenahlasila... budem vam velmi vdacna!

zuzu100
4. jan 2014

@williamjozef ahoj, nebola to látka nefrotoxin?

williamjozef
4. jan 2014

@zuzu100 no ja neviem,ona mi to napisala na rovino,ktore to su

zuzu100
5. jan 2014

@williamjozef aha.....v popise pisu ze obsahuje neomycin - je to atb, kt. je toxicky na oblicky, t.j. nefrotoxin

williamjozef
5. jan 2014

@zuzu100 jej dakujeeeeeeeeeeeeem

kbeata
5. jan 2014

@zuzu100 aha,takze neomycin antibiotika? 😒

zuzu100
5. jan 2014

@kbeata áno, neomycin je ATB 😝

zita19
5. jan 2014

@williamjozef ked mas dieta s chorymi oblickami konzultuj pripadne ockovanie s vasim nefrologom, nie s amatermi na MK. uMozes konzultovat aj s viacerymi lekarmi, ale to na MK dostanes dost bludne informacie na to aby si sa vedela spravne rozhodnut.

kbeata
5. jan 2014

@zita19 mamicka sa pytala na nejake pomocne latky vo vakcine,nie nato,ci ma dat,alebo nema dat ockovat 😉 pribalovy letak si vie aj sama precitat,v tomto pripade co sme tu dali nejake dva tri prispevky nie su bludy 😝

zita19
5. jan 2014

@kbeata odpovedala som na tuto otezku a tejto mamicke, nie zadavatelke temy
williamjozef a kedysi som citala ze v MMR su 2 zlozky vysoko toxicke pre chore oblicky,len uz to neviem najst,

Takze neviem o com ides