Kde kúpim dvd Mickey Mouse v slovenčine?

ikabu
22. okt 2013

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť... zháňam DVD rozprávky Mickey Mouse v slovenčine, ale zatiaľ bezúspešne... neviete kde sa to dá kúpiť? Ďakujem

orsulka
22. okt 2013

@ikabu hladala som aj ja, ale nepodarilo sa mi to !!!!! v ochodoch to nekupiš....my máme od známych napalené na CD a to bolo stiahnuté zo slovenskej televízie....asi protizákonne počítam.... 😉

alenah31
22. okt 2013

@ikabu my máme DVD Mickyho klubík - asi 6 DVD po cca 14 rozprávok na každom. Chodí to aj na jednej českej stanici v sobotu ráno. Kúpili sme ich v obyčajnej hračkárnia a je to jediná vec, pri ktorej moja dcéra čuší ako voš podchrastná🙂

brnka
22. okt 2013

my mame z CR dvd-cka spolu s knihami - predavaju to v trafikach

nikolet_89
22. okt 2013

@ikabu ahoj my sme kupili v kauflande...Minnie detektivka stalo to 6eur

orsulka
22. okt 2013

@alenah31
@brnka
@brnka a tie DVD máte v Slovenčine?????

brnka
22. okt 2013

@orsulka ano, je tam na vyber aj slovencina, len bohuzial sa mi neda napalit......

orsulka
22. okt 2013

@brnka pýtam sa len, že ja som s tym mala problem najsť to v Slovenčine.....teraz to už mojich moc nebaví, ale sem tam im to pustim ešte .-) 🙂

alenah31
22. okt 2013

@orsulka niečo v SK, ale viac v CZ - brat žije v Prahe a veľa toho mi napálil alebo kúpil origoš u nich - tiež majú 3 ročnú dcéru🙂 ale aj na yutube to nájdeš.

brnka
22. okt 2013

@orsulka v pohodke, ja by som napalila, len to nejde. Na tychto dvd je na vyber cestina, slovencina, anglictina a tusim madarcina......

ikabu
autor
22. okt 2013

hmm, dakujem za tipy... tak skusim obehnut v prvom rade tych par hrackarstiev co tu mame a uvidim co sa mi podari 🙂

kikina84
22. okt 2013

@ikabu ja som videla v kauflande

k_a_j_k_a
22. okt 2013

@ikabu ahoj. Mickeys PlayClub, ci ako sa to vola maju aj v Datarte alebo v Nay medzi tymi lacnejsimi DVDckami. My sme tam kupovali Kacerovcov 🙂

sanemi
15. feb 2014

ponukam 220 celovecernych rozpravok na externom hardisku+bonus 28 3D filmov v super kvalite +serie ako ktrko,gumkaci,chip a dale ,kacerovo,macko usko,pockaj zajac,pat a mat , smoulovia,spievankovo 1 2 3,bol raz jeden zivot,hardisk s 2 rocnou zarukou ,zoznam poslem na vyziadanie

rubia307
5. máj 2017

@alenah31 dobry den prosim vas v jakej hrackarni ste kupili tie dvd mickey mouse? Dakujem velmi pekne

alenah31
5. máj 2017

@rubia307 hračkárstvo sparkys v Prahe

rubia307
7. máj 2017

dakujem