Do akého veku je kočík pre bábiku vhodným darčekom?

bibianka
23. okt 2013

V akom veku ste svojim princeznám kúpili posledný kočík pre bábiku? Iste je to individuálne podľa záujmov dievčatka, takže aké sú vaše skúsenosti?

k_a_j_k_a
23. okt 2013

@bibianka prvy kocik moje dievcata dostali ako rocne. Bol lahky a plastovy. V cca 2-3rokoch dostali taky poriadnejsi, skladaci, kt. im dufam vydrzi na stalo. Inak, ja si pamatam, ze som sa s babikami a kocikom hravala este aj na prvom stupni na ZS. 🙂

cinkatko
23. okt 2013

@k_a_j_k_a to ja taky 🙂 a holky podivejte se ted 😒 nekde uz i 7-8 lety dite vi co je sex ... proto ja rikam: malovat se, diskoteky, boty na podpatku, vystrihy a mini az jak je na to ten spravny vek - cili tak mozna 16 - 17 let 😉 nevim, proc tohle desetileti je takove uspechane, detstvi je out - kourit cigarety, travu, pit alkohol je cool ☹ a samozrejme co nejdriv se nechat odpanit!! ☹
jak ja mam strach vychovavat deti v tomhle svete ☹
takze ja jsem pro panenky, kocarky, pohadky... co nejdele to pujde 🙂
ja jsem mela kocarek asi d 2 let 🙂 a u kamaradek jsem videla, ze kolem toho veku kupuji kocarky 🙂

lujza123
24. okt 2013

@bibianka to asi zalezi od konkretneho dietatka, ako ho to bavi, dokedy...niektore deti sa este v 13 -14 tich hraju s hrackami a ine v tom veku uz skusaju dospelacke neduhy ako pise cinkatko

Inac pametam si ako mne mama kupila kocarik asi v 5 tich. Moja mama cele detstvo tuzila po kocariku pre babiky a tak si tou kupou splnila svoj davny detsky sen......ja som bola samozrejme uuplne iny typ dietata ako ona a s kocarikom sme sa zo susedom "hrali" tak ze sme sa na nom pustali dole kopcom..dovtedy kym sa uplne neroztlkol