Poznáte dobrého pediatra z Ťahanoviec z Košíc?

martinnkal
10. nov 2010

Ahojte, viete mi poradit dobreho pediatra alebo pediatricku na sidlisku Tahanovce v Kosiciach? Dakujem.

mimikuku
10. nov 2010

ahoooooooooj Tahanovcanka - aj ja som z Tahanoviec, moji obaja certi chodia k pani doktore Bednárovej, musim povedat ze som s nou velmi spokojna, vyborny pristup k detom, vzdy mi vsetko pekne vysvetli, aj vcera sme boli so starsim na ockovani a dostal medailu za sstatocnost a zubnu pastu 🙂, bolo to velmi mile, a ockovanie si vobec nespaja s ihlou ale so zážitkom, kludnes sa pytaj keby nieco

martinnkal
autor
10. nov 2010

@mimikuku ahoj. vdaka za odpoved 🙂 chcem sa este opytat, ako to u nej funguje - caka sa tam dlho, alebo sa k nej da objednat aj na konkretnu hodinu? hladam dobru lekarku pre nase babatko, ktore sa coskoro narodi a hlavne mi zalezi na jej pristupe k ludom a na odbornosti. nevies nahodou ci chodieva aj k detom domov v pripade potreby?

flakara
3. feb 2011

Predstavím Vám moju doktorku -
volá sa Beáta Frolová, má 2 atestácie v pediatri, prax s detmi viac ako 25 rokov, pracovala v Čadci na novorodeneckom a detskom odd.,robila aj pohotovostné služby. A ja som jej nová sestrička.Príjmame detičky -(na fotke som cicatá, ale realita je iná). Ambulanciu máme na Budapeštianskej 46-48, oproti pošte pri lekarni Schneider.Návšteva u detičiek podľa potreby, u nás sa nečaká,mimina majú prednosť a mnoho iných vecí.

lili_mia
20. mar 2011

Ja som ako dieťa chodila s Dr. Ševecovej, mala a teda ešte mám ju rada, aj ked podla niektorých maminiek je pojašená 🙂))) každému vyhovuje niečo iné, hihi. Akurát zlé spomienky mám na tú, čo sedí vedľa nej, môj brat bol ako 2ročný veľmi chorľavý a stále mu dávala antibiotiká až z toho skončil na infekčnom :(

gotima
28. apr 2011

Spomínanú doktorku Frolovú môžem vrele odporučiť. Je to večne usmiata a ochotná doktorka s ľudským prístupom. Je ochotná prísť aj domov alebo v prípade potreby ostať v ambulancii aj po pracovnej dobe ak nestíhate....Pre mňa je tá naj 😀

saaska
4. nov 2011

Ahojte, chcela by som aktualizovat tuto temu....viete mi poradit nejakeho dobreho pediatra na tahanovciach?

petkamatulko
14. nov 2011

@saaska ahoj, ja mám 11 ročnú dcéru a teraz 3 mesacného synčeka...a s oboma chodíme k MUDr.Ševecovej..objednáva nás do poradne na hodinu, máme aj jej číslo na mobil keby niečo..ja som spokojná..

saaska
14. nov 2011

@petkamatulko ahojky a kde prosim ta ordinuje? neviem nejako na nete o nej nic najst.....nevies mi hodit nejaky link na nu?

sebsam
14. nov 2011

@saaska ahoj ja napr. odporucam, dr. bednarovu, poliklinika tahanovce - chodim tam s oboma mojimi chlapcami a pri oboch ako sa narodili, hoc sa napr. sebi narodil v nedelu tak jej volal moj mm, ze uz sme na svete a hned povedala kedy pride, prisla na druhy den, pozriet skontrolovala maleho, poucila co a ako, pupcek pozrela atd

saaska
14. nov 2011

@sebsam dakujem velmi pekne a nevies, ci berie nove pacientky?

sebsam
14. nov 2011

@saaska s tym nieje problem u nej myslim,,,tu je ciselko na nich...zdvihne ti sestricka...055 / 636 58 13....povedz jej ze cakate babo a bla bla....a dohodnete sa 😀

petkamatulko
14. nov 2011

@saaska Sevecova ordinuje v poliklinike na Tahan..055/6363220 alebo mobil0944 309 322.

saaska
14. nov 2011

@sebsam @petkamatulko baby dakujem vam velmi pekne za radu!!

petkamatulko
14. nov 2011

@saaska za málo 🙂 ..rado sa stalo aj nabudúce

saaska
14. nov 2011

@sebsam @petkamatulko este keby som vas mohla poprosit o radu, kedy mam za detskou doktorkou asi ist? az tesne pred porodom, ci uz to mam teraz vybavit?

petkamatulko
14. nov 2011

@saaska ..no ja som tam bola tesne pred..ale ked más teraz cas...tak kludne motes aj teraz zajst..

idem
22. nov 2011

do pôrodnice treba ísť už s konkretnym menom lekára , lebo sa to tam diktuje pri odchode, je to kvoli očkovaniu proti tuberkuloze..Môžeš sa zahlásiť dopredu , ale aj potom, ked už budete doma, do 24hodín. Máme lepšie skúsenosti s mobilom, aj keď nám ho náhodou ihneď Dr.Ševecová nezdvihne, vždy sa ozve, môžeš volať aj v sobotu, nedelu, aj večer, lepšie mimo ordinácie, lebo v ordinácii býva niekedy frmol.

nika6452
29. apr 2013

Ked som mala pred porodom rozmyslala som nad tym ktora pewdiatricka bude pre nas naj.Rozmyslala som nad dr.Frolovou ale znama ma prehovorila na pani doktorku Zgodavovu....nebola zla ale podla mna zastarala....a sestricka mila len ked sme jej nieco doniesli.
Tak sme po case odisli k pani doktorke FROLOVEJ ako som chcela a som nad mieru spokojna!keby som este raz mala vyberat malej pediatricku uz pojdem len tam!
1000% spokojnost

kvietok173
29. apr 2013

Ak môžem poradiť tak Libuše Slávková, je to jedna úžasná citlivá a ľudská lekárka. Chodievame k nej už 10 rokov a nedám na ňu dopustiť 🙂

dismonika
20. jan 2014

@flakara Dobrý deň, ešte stále beriete pacientov??? Začiatkom apríla čakáme bábätko a rada by som s malou chodila k Vám 🙂

vlnka81
9. máj 2014

ahojte, ja sa len pripajam k referenciam o MUDr. Eve Ševecovej, je to skvela pediatricka, ktora Vase dieta nebude nadarmo prepchavat liekmi, len preto ze za nich dostane body od PharmaFirmy. Takychto lekarov je Bohuzial velmi malo.

juliett27
4. sep 2014

Ahojte baby!

O chvilku sa nam narodi nasa dcerka a velmi mi zalezi na vybere dobreho pediatra ( ako kazdej mamicke 😉 )
Citam tu, ze najviac je pochvalovana p. MUDr. Bednarova a MUDr. Frolova. Tak a mam dilemu na svete 😒 Neviem sa teraz rozhodnut, ktora z nich je lepsia, myslim tym pochopitelne aj profesionalne, ale hlavne, aby bola humanna.
Dopredu dakujem za Vase rady.

tigriatko
20. nov 2015

@juliett27 ahoj, koho si si nakoniec vybrala a ako si spokojna? dakujem 🙂

juliett27
26. nov 2015

Mame pani MUDr. Frolovu a s sme spokojni 🙂

mocak
11. júl 2018

Ahojte kočky, v septembri cakam prve babatko a kedze som na THC pristahovalkyna 🙂, vyberala som pediatricku len podla recenzii z netu. Velmi sa mi pozdavala MUDr. Frollova az kym neprisiel ten problem, ze na pohotovosti nafukala... Nejako to nastbilo moju intuiciu a preto Vas skusenejsie mamicky prosim o odporucanie, skusenosti. Podla recenzii su fajn aj MUDr. Bednárová a Slávková na poliklinike Tahanovce ....

ivanamyl
12. júl 2018

@kvietok173 mozem sa nieco opytat do spravy?

kvietok173
12. júl 2018

@ivanamyl ok 😉

kamienok2000
17. aug 2018

@mocak koho ste si nakoniec vybrali ? Nejaké skúsenosti s Dr. Kendrovou ? Dakujem

mocak
20. okt 2018

kamienok2000 vybrala som si predsa Mudr. Frollovu. zatial som trosku zmatene, lebo koli slabsiemu (netabulkovemu) priberaniu malej mi so sestrickou hned odporucali dokrmovat UM, co ma prekvapilo, kedze mlieka mam dost a mala je spokojna. bola som zatial len 2x, tak uvidim..

lenka1505
21. mar 2021

Frolova