MUDr. Klaudia Haštová - Tbiliská

polewa
28. feb 2017

Prosím skúsenosti s dr. a ako to u nej funguje? Ste spokojne, alebo nespokojne?
Dakujem

polewa
autor
2. mar 2017

Nikto k nej nechodi??

mia551
2. mar 2017

@polewa my chodime, sme s nou spokojni, ale co viem, tak berie uz iba tych, co k nej patria do "obvodu"... ak nieco zaujima konkretne, kludne sa pytaj

polewa
autor
2. mar 2017

Bola som sa pýtat, a zobrala by nás, len ma odradzaju tie karticky.
a este by som chcela vediet ci sestricka je taka flexibilna ze ked potrebujem vymenny listok alebo nieco ze mi to vie pripravit a iba sa pre to zastavim alebo musim pockat do radu.

mia551
2. mar 2017

@polewa karticky?? to ma nejaky novy system? fiha, my sme boli u nej naposledy na jesen a vtedy ziadne karticky nemala... o chvilu popisem k tomu druhemu

polewa
autor
2. mar 2017

@mia551 ano Mala karticky na dverach zavesene a ze ked nemas karticku tak ta neosetri. Ze treba zavolat a dohodnut sa. Myslim 12 ich bolo

mia551
2. mar 2017

@polewa sestricky sa u nej dost menili posledny rok, ale ta posledna vyzerala byt fajn, tak dufam, ze ta uz vydrzi dlhsie... dr. je skor taka, ze si rada riesi veci sama, vzdy som vsetko riesila priamo s nou, a pre listok / recept nemusis cakat radu, stacit zaklopat, aspon ja mam taku skusenost

mia551
2. mar 2017

@polewa akoze 12 karticiek na cely den? ci ako? a zavolat potom naco? nestaci prist a zobrat si karticku..?

polewa
autor
2. mar 2017

@mia551 ano na cely den. No ze ak by si rano nestihla prist ze sa ti asi neujde karticka a dieta ochorie, tak zavolat a dohodnut sa ze ci este mozes prist. Aspon tak som to pochopila.
A sestricka ma miestnostku v predu a k dr. sa ide tak dalej? su kazda zvlast? tak sa mi zdalo co som medzi dverami stala

mia551
2. mar 2017

@polewa fuha, no to su novinky....🙄 ano, kazda ma miestnost zvlast...

mia551
2. mar 2017

@polewa inak da sa k dr. objednat aj na presny cas, velakrat sme to vyuzili, ked mala dcera vysoku teplotu ap., za to sa plati 10 eur, to sa potom ide uplne do inych dveri rovno k dr. do ambulancie...

polewa
autor
2. mar 2017

aha, to som nevedela tak to je super. A to je v ramci ordinacnych hodin alebo nejaky iny cas ma vyhradeny?

polewa
autor
2. mar 2017

@mia551 No ved presne tie karticky ma odradzaju. Neviem si predstavit nejako fungovanie u pediatra. Lebo tento kartickovy system ma aj moja kozna a uz o 6tej tam sedim ako taky tlk aby som dostala cislo a zacina ordinovat o 8:30

mia551
2. mar 2017

@polewa na konci ordinacnych hodin (posledna hodina tusim)

lindt
2. mar 2017

V piatok pred dvoma tyzdnami som mala cisielko 25. Ale vzali nas ako prvych-bola som tam so 4mesacnym synom a najma som den predtym hovorila so sestrickou,tak si ma pamatali. No a k tym cenam-za jedno dieta 12€, za 2 18€.

lumma
2. mar 2017

Aj my k nej chodíme, dá sa objednať na presný čas len treba volať od 6 tej do 7 mej ráno vtedy doktorka vyslovene rieši telefón.

polewa
autor
2. mar 2017

No neviem veru co mam robit,
A dr je mila k detom?

polewa
autor
2. mar 2017

@lumma ańo toto mi sestricka povedalaa, ze treba volat najlepsie medzi 6-7

mia551
2. mar 2017

@lindt hehe tak uz aj ceny zvysila, no dobre vediet 🙂 to asi od noveho roku, ze?

mia551
2. mar 2017

@lindt a tych karticiek je teda viacej ako 12, ano? ked ste mali cislo 25...

lumma
2. mar 2017

@polewa áno je veľmi milá 🙂

polewa
autor
2. mar 2017

@lindt co 12 a 18 € ?
a kolko stoji u nej CRP?

mia551
2. mar 2017

@polewa zrejme sa plati za termin na presny cas 12 eur, a ak prides s 2 detmi naraz na plateny termin, tak 18 eur. za crp som platila na jesen 4,50 eur

polewa
autor
2. mar 2017

@mia551 aha, my teraz platime u nasej 5€
ked ale zdvihla ceny tak mozno aj CRP

lindt
2. mar 2017

@polewa to je suma za to prednostne objednanie. Ked si zavolas rano a da ti termin. Vchadzas dnu z bocnych dveri zo strediska. Hm,crp naposledy sme platili este min.rok a tusim,ze 6€,ale mozno kecam. Nie som si ista.
@mia551 no zrejme ano.mozno si to rano sama urcuje,ze kolko da...netusim 😀
@polewa ano,je velmi mila,vysvetli,napise ti na papierik postup liecby. Len maju veeeeelmi vela deti. Samy sestricky mi hovorili,ze keby mali tak o 500 deti menej,bolo by to fajn!

mia551
2. mar 2017

@polewa inak ja som s hastovou ako s dr. velmi spokojna, je velmi dobra diagnosticka, naozaj skusena, k detom je fakt mila (raz sme boli u petrikovej, s ktorou sa zastupuju, a to sa teda neda porovnat, hastova je oproti nej naozaj super). atb dava naozaj iba ked treba, snazi sa pomoct vzdy. velakrat som jej len rano zavolala, ze takato je situacia a bez problemov povedala, co robit, ci treba prist alebo nie...

polewa
autor
2. mar 2017

Ja som tam bola poobede v ramci poradni, nikto tam nebol tak som iba tak letmo zaregistrovala 12ku v kartickach, mozno neboli vsetky

polewa
autor
2. mar 2017

@mia551 tak toto potrebujem 🙂
U tejto mi ordinuje telefon sestricka, ta mi dr neda nikdy k telefonu 🙄

mia551
2. mar 2017

@polewa a suhlasim, ma velmi vela deti, ta cakaren bola vzdy naozaj natrieskana, ani sa necudujem, ze presla na ten kartickovy system, lebo to niekedy bolo neunosne... este ked bola dcera mala, tak sme velakrat prisli do poradne na presny cas poobede a este stale mala chorych pacientov z doobeda, a to ona nie je ziadna pomala doktorka, naozaj jej to ide celkom rychlo... uz to trebalo nejako riesit podla mna

mia551
2. mar 2017

@polewa u hastovej rano dviha telefon iba doktorka, az po 7 dviha sestricka, ale aj to sa mi velakrat stalo, ze dvihla dr...

polewa
autor
2. mar 2017

@mia551 a stale berie novych? 😲