Žiadosť o úver 10 000 EUR

domiks23
29. apr 2024

Dobrý deň.
Mám 26 rokov, zamestnaný na TPP. Momentálne mám čistý mesačný príjem na pásku tretí mesiac 1 000€. Mám na seba 2 úvery v hodnote 6 000€. Chcem sa spýtať či mi nová čistá mzda bude stačiť na ďalší úver v hodnote 10 tisíc €. Prípadne ak nie tak aký vysoký potrebujem príjem a kolko mesiacov sa priemeruje. Vopred ďakujem za odpoved.

zmrzlinka2021
29. apr 2024

@domiks23 na čo potrebuješ tie peniaze?

domiks23
autor
29. apr 2024

@zmrzlinka2021 auto. No jednalo by sa pravdepodobne o spotrebný úver, čiže tam by sa to moc neriešilo.

esmey
29. apr 2024

@domiks23 dajú ti všade. Kapitalizmus totiž potrebuje finančných otrokov

3009
29. apr 2024

@domiks23 len aby si tu potom nevyplakával, že nemáš z čoho žiť, ak budeš mať vysoké splátky na všetky 3 úvery.

gribka1
29. apr 2024

Začínaš vstupovať do špirály? 2 úvery a 3 v pláne a potom 4?

kris_tin257
29. apr 2024

Ak máš už dve podlžnosti a vzhľadom k nim nízky príjem, je to auto také potrebné? Ak áno nestačí ti nejaké lacné aspoň dočasne kým si nevysporiadas dlhý čo už máš? Toto je cesta do pekla čo plánuješ...

ekira1
29. apr 2024

@domiks23 koľko máš splátky? Priemer sa robí zo 6 platov, možno by urobili výnimku a stačili by tri. Ale.. z tvojho platu odpočívajú životné minimum, 40% aby si mal z čoho žiť a ešte úroky o 2% vyššie, aby si zvládal platiť úver ak sa zvýšia úroky. Takže koľko máš splátky ? Vieš, aspoň v banke majú rozum a nerozdávajú úvery na počkanie..

solange7
29. apr 2024

@domiks23 toto je ale dost smutne. Uz dva uvery mas a chces treti. Mas teraz nejake auto? Ci este ziadne nemas a planujes kupu? Mozno by si mohol chvilu pockat a nieco odkladat. V 30tke si budes chciet kupit nehnutelnost a namiesto uspor ta budu tazit 3 spotrebaky a ziadna rezerva.

cukorfalat
29. apr 2024

Zmesti sa ti ten treti uver v pohode. Ale este lepsie by bolo to spojit do jedneho uveru. A ak to das na 8 rokov, budes mat splatku nieco nad 200eur

kitycat
29. apr 2024

@domiks23 to si ty vo frajerke kupuje drahe dary na dlh? 😂

hellwant
30. apr 2024

Naco uver, daruj oblicku, semenniky a cast pecene( semennky ti netreba, len by si splodil chudata, o ktore by si sa nedokazal postarat, ta tvoja by tu vyrevuvala, ze nie su prachy, pecen dorastie a s 1 oblickou prezijes v pohode, len ziadna extra fyzicka zataz, ako napr. poloprofesionalne sport ) Vies ake to budes mat super? Tych 10k ziskas, plus si splatis uvery. Bude sa ti lepsie hospodarit pri 1000 -cke mesacne.
A pred dôchodkom sa zbav este oboch rohoviek prilepsis si k dôchodku a zaroven ta nebude nervovat nizky dôchodok ked kuknes na ucet, co nevidis, srdce neboli. 🤪
Buckle up buttercup...

superholka77
7. máj 2024

@zmrzlinka2021 to by vás vôbec nemuselo zaujímať na čo potrebuje peniaze chce radu a nie spoveď a sa nepýtajte ked potom ďalej nevediete konverzáciu