Vyplatenie PN zo životnej poistky

18. jan 2021

Dobrý večer milé mamičky a tie čo ste mali DG pocas PN 020.0 mali ste problém, ked ste marodovali dlhšie ako mesiac a potom žiadali ste poisťovňu, v ktorej ste mali životnú poistku a priplacanie za PN problém s vyplatením.... Ja si platím roky životné poistky a po rokoch som marodovala no oni mi to zamietli... Je tu niektorá mamička co ziadala a tiež jej zamietli, ze mala diagnózu, ktorá nespĺňa nic z poistky...???

neera_jm
18. jan 2021

Zalezi, co si v tej zivotnej poistke platite... To, ci to niekomu preplatili vam nepomoze, ak to vy v poistke nemate. Obratte sa na toho, s kym ste uzatvarali poistku. Nech vam povie, ci na nieco mate narok...

ikonica
19. jan 2021

To je hroziaci potrat ci co? Mne vyplatili bez problemov... Marodovala som 174 dni.

zojanka
19. jan 2021

Aj mne vyplatili pri rizikovom, mala som v poistení zahrnuté aj tehotenstvo. Záleží aké si mala podmienky v čase uzatvorenia poistky. Veľa poisťovní má tehotenstvo vo výlukách.

mischy00
19. jan 2021

Ahoj, v prvom rade záleží aku PN si mala poistenú, od ktorého dňa sa vypláca a či diagnóza nebola vo výlukach. Niektoré poisťovne preplácajú len určitý počet dní, niektoré vôbec, prípadne si nesplnila podmienku cakacej doby a podobne. Ťažko poradiť ak nevieme konkrétne poistné podmienky poisťovne a či si mala PN poistenú, lebo aj to si ludia myslia, že majú a v skutočnosti nemajú. Kľudne mi pošli ip ohľadom tvojej poistky a zistím, či máš nárok alebo nie.

autor
19. jan 2021

@ikonica a aku ste mali poisťovňu? Ano to je ta dg, mali ste ju aj vy?

autor
19. jan 2021

@zojanka ale akú ste mali DG? Tak rizikové tehotenstvo tam bolo, ale ta dg nie

zojanka
19. jan 2021

Tu istu, hroziaci potrat

ikonica
19. jan 2021

Axa.. ano tu istu som mala... Dolozila som spravy z predch potratov a roznych vysetreni...

andrej241
6. mar 2021

Nikdy som nemal problém naposledy som spadol a mal som problém s článkom a mal som vyplatených 1030€

dominikavab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banasovak
31. aug 2022

Ak môžem vedieť v akej poisťovni? Môžte aj do správy, kedy to bolo? Ďakujem