Už mi nechce odpisovať

sisa3551
2. máj 2024

Ahojte dlhšiu dobu má trápia iste veci. Neviem ako to vysvetlit. Veľa sa toho zmenilo., veľmi ma to trápi. skoncilo to zrazu pred dvoma tyzdnami, bolo mi to vtedy uplne jedno, lebo som mala tazke obdobie. rozlúčil sa a zablokoval. V utorok som mu začala písať znova. rovnaké hovno ako odchádzam. už mi nechce odpisovať. xxx miliónov správ odo mňa za 1 deň. Dnes som plakala, pretože mám pocit, že kúsok zo mňa odišiel... -

ja uz neviem co mam robit. veľmi nám chýba. v poslednom čase bol naa mne veľmi závislý. Dostala som veľmi dobré správy, ešte o pol šiestej ráno nechcel ísť spať. teraz sme si zase cudzí ako na začiatku.. plačem, lebo je to také divné.. -

stale sa k sebe vraciame a nechapeme preco to tak je. prečo sa k sebe vraciame, samozrejme sme si len písali. Ale teraz nechce vôbec odpísať. . zaujímavé. Poznáme si 4 roky boli sme dobrý kamosi keď sme sa mali stretnúť dostala som covid a on si medzi tým už našiel inú. Ja sa nikomu nechcem pliect do vzťahu ani manželstva ani nič podobne. Naozaj to pochopí človek ktorý si tým prešiel. 4 roky v kontakte už má aj dieťa snúbenicu. Zatajil mi niektoré veci. Proste ako keby som sa nalepila na toho starého človeka ktorého som poznala za slobodného. Samozrejme vždy sme si písali dennodenné aj hodiny. Naozaj mu na mne záležalo lebo on sa nevykasle nikdy na kamarátov. Jeho snúbenica o mne vie jej sa to nepáči čomu aj rozumiem. Ale pred dvoma týždňami sa rozlúčil. A stále to tak bolo aj to rozlucenie ale vždy sme si potom znova napísali. Dodám že sme sa nemali kedy stretnúť. Som zúfalá a veľmi má to trápi a boli to aj jeho. Chcela by som radu.

viestta
2. máj 2024

@sisa3551 myslism si, ze je najvyssi cas sa konecne rozist na furt. Alebo sa dat dokopy a nerozchadzat sa kazdu chvilu aby nuda nebola. Asi ste ani jeden nedorastli na vztah

vanilkovazmrzka
2. máj 2024

Coze? To pises o frajerovi alebo o cloveku ktoreho si nikdy nestretla?

lenkasarka
2. máj 2024

@sisa3551 ak som pochopila správne má snúbenicu a dieťa. Nájdi si slobodného chlapa a nechaj ho nech si žije svoj život. Ak som pochopila nesprávne tak prepáč,ale som zmätená z toho textu.

sisa3551
autor
2. máj 2024

@viestta ďakujem za odpoved. On už vzťah mat
@vanilkovazmrzka o človeku ktorého som nikdy nestretla

sisa3551
autor
2. máj 2024

@lenkasarka to je trosku zložité a na dlho.

sisa_s
2. máj 2024

4 roky stracas snivanim o niekom, kto tvoj nikdy nebude? Mas 16?

sisa3551
autor
2. máj 2024

@sisa_s :(

sisa3551
autor
2. máj 2024

@sisa_s medzi tým som mala aj ja vzťahy čiže to nebolo take vážne ako posledný rok.

sisa3551
autor
2. máj 2024

@sisa_s boli má to no. Veľmi raní.

taynee
2. máj 2024

Ty si opitá, že? Niečo si si dala? Nejaké tbl, drogy alebo alkohol? Lebo píšeš z cesty. Koľko máš rokov? Čo na to rodičia?

lindous
2. máj 2024

@sisa3551 konečne nabral odvahu to definitívne ukončiť, buď za to vďačná... budúcnosť to na 100% nemalo, keby ste mali byť spolu, už by ste dávno spolu boli a neexistovali by žiadne výhovorky (4 roky sa nemať kedy stretnúť je až smiešne), ani ako kamarátstvo to nikam nesmerovalo, lebo jeden z vás by vždy od toho čakal viac a aby sa trápil, zaseknutý na mieste (zrejme ty)... vymaž kontakty, zablokuj všade, nech ti nevyskakuje a neláka ťa to to písať, oplač to a konečne sa posuň ďalej... drž sa

mk22
2. máj 2024

@sisa3551 píšeš tak nezrozumitelne, si si supla niečo

egonsk
2. máj 2024

Ze zivot nema zmysel, povedal raz sysel, ked za gule visel.
Neber drogy dievca, uzivaj si zivot a alkohol obvhadzaj velkym oblukom, uvidis, ze potom ta stastie neobide.

sisa3551
autor
2. máj 2024

@lindous ďakujem krásne 🫶🏽

dzulli1980
2. máj 2024

Toto robíš kvôli niekomu, koho si nikdy osobne nestretla? ... no psychiku si porieš, navštív odborníka, lebo takéto "teatro" kvôli virtuálnemu "dokonalému" mužovi je kus cez čiaru.

megg1
2. máj 2024

@sisa3551 ved ak ma vztah, tak preco mu nedas pokoj? aj keby ste sa vtedy stretli, tak aj tak by bol s touto zenou, tak to malo byt.

taynee
2. máj 2024

Pred par dnami si tu pisala, ako ste sexovali s priatelom niekolko krat za sebou a bojis sa, ze si tehotna. Potom, ze ta idu vyhodit z najmu a nemas ist kde byvat. Potom, ze chces robit casnicku a nevies robit s e-kasou. Ty na com ficis?

lenkasarka
2. máj 2024

@taynee no mna šľahne 😂

sisa3551
autor
2. máj 2024

@taynee ja nemusím byt nafetovana ani opita a čo mám písať s iného profilu každú vetu?😆ja nepytam od teba konkrétne žiadnu pomoc ani radu. Nepáčia sa ti moje príspevky? Tak necitaaaaaaj a neodpovedaj. Prečo musíš byt nepríjemná? To človek keď si pýta radu fetuje? Ja som Maďarka nejde mi dobre slovenčina a čo? Ja súdim araba že nevie dobre po slovenský alebo Američana? Nie a keď sa nelubi tak oddddchodddd.

vanilkovazmrzka
2. máj 2024

Preboha 🤦🏻‍♀️

taynee
2. máj 2024

@sisa3551 tak mas priatela s ktorym mozes byt tehotna, alebo ta idu vyhodit z prenajmu, alebo sa rutis, ze ti neodpisal niekto, koho si nevidela? Psychologa si uz videla? Aj ked si madar, google vies vyuzivat nie? Nie na vypisuj somariny MK, vyhladaj si odbornika pls, kym nie je neskoro dievca.

sisa3551
autor
2. máj 2024

@taynee najprv súdim seba potom ostatných.

sisa_s
2. máj 2024

@sisa3551 chces radu, ale nevieme sa z toho vysomarit...mas priatela? A snivas o tomto kamaratovi?

taynee
2. máj 2024

@sisa3551 este raz, mas priatela s ktorym sexujes o dusu, teraz si sa zamestnala v Tescu, s e-kasou nevies robit lebo ti matika nejde, z najmu ta vyhadzuju, ale teba toto trapi? really dievca?

domkakvet
2. máj 2024

@sisa3551 ja myslim, ze @taynee to nemysli v zlon, ale naozaj rozmyslas, tak ze to nie je pre teba dobre a na toho chlapa zabudni, nema o teba zaujem.

sisa3551
autor
2. máj 2024

@taynee Ty prosím tá odkial máš take informácie o mne? 😂😂😂že robím v tescu?

domkakvet
2. máj 2024

@taynee ona to aj tak nepochopi.

taynee
2. máj 2024

@sisa3551 https://www.modrykonik.sk/forum/humenne/hladam-..., konkrétne 16.4 si napísala toto: žijem v Bratislave. Robota sa už našla začínam v Tescu zobrala som to lebo nemám veľa času a nemôžem si vyberať momentálne ale to ubytovanie do kelu.

vler
2. máj 2024

@sisa3551 mozno mu snubenica dala ultimatum