Provident. Získali ste už úroky a poplatky cez súd?

marusia12
11. máj 2017

Podali ste už niekto na súd žalobu o vrátenie bezdôvodného obohatenia spoločnosti Provident alebo Pohotovosť? Potrebovala by som tie rozsudky... vďaka

poleva
11. máj 2017

hádam si nemyslíte, že ich dostanete 🙂 roky sa budete súdiť ? ved ste si požičali,lebo ste súrne potrebovali,predpokladám, isto to nebolo tým,že vás prinútili, alebo ?

marusia12
autor
11. máj 2017

@poleva áno, súdy na SR už rozhodli, že je povinnosť vrátiť úroky a poplatky

marusia12
autor
11. máj 2017

Rovnako tak musia vrátiť aj Pohotovosť, Quatro a kdejaké iné spoločnosti.... taktiež lízingovky nemajú zmluvy v poriadku a musia vrátiť bezdôvodné obohatenie. Nechajte teda tieto veci na právnikov a vy diskutujte na piesku o možnostiach, ktoré Vám nie sú známe.

barbara_lux
11. máj 2017

@marusia12 zastupujes nejake spotrebitelske zdruzenie alebo AK? Ci preco by si to chcela?

poleva
11. máj 2017

@marusia12 na piesok už nechodím a na veci sa dívam reálne, zvlášť v našej republike, asi tak ...

marusia12
autor
11. máj 2017

@barbara_lux nezastupujem nikoho. Každý nech zastupuje sám seba.

marusia12
autor
11. máj 2017

@poleva tak čítaj s porozumením. Ja som tam nikde nepísala, že som si niečo niekde brala. To vôbec nie je predmetom tento diskusie, tak sa vyjadruj k téme alebo choď tam, kde máš čo povedať. Ak žiješ na SR a nie si schopná sa svojich práv domôcť, tak je mi ťa len ľúto. Ja som zatiaľ nikdy problémy so súdmi nemala... asi to bude preto, že som súdny pracovník a viem čo a ako... že jo? Takže tak... týmto moja debata s tebou končí... čau a maj sa

marusia12
autor
11. máj 2017

Jediné, o čo mi v tejto diskusii ide sú rozsudky. Zaujíma ma, či súdy rozhodujú za alebo proti... lebo ak je všetkým jasné, sudca rozhoduje podľa svojho názoru... a ja si chcem prečítať tie názory, ak to niekde zamietli. Zatiaľ som videla len pozitívne rozsudky.

poleva
11. máj 2017

@marusia12 aj moja s tebou radšej, ja píšem slušne a ty odmerane....ak si súdny pracovník tak by si nemala mať problém aby si sa dostala k súdnym rozsudkom...

barbara_lux
11. máj 2017

@marusia12 toto co je za pristup?? tak preco by sme ti my mali posielat rozsudky ? Tak si ich zazaluj sama na vlastne naklady pripadne patraj po ukoncnych sporoch ocividne ale zatial nemas nic.. 😆😉

marusia12
autor
11. máj 2017

@barbara_lux bože, kde píšem ôže ich potrebujem kvôli žalobe?

barbara_lux
11. máj 2017

Aha uz vidi ze si nejaka vsu asi. Tak to dovi dopo

marusia12
autor
11. máj 2017

@barbara_lux od teba som žiaden rozsudok nežiadala.... tak sa tiež nevyjadruj, ak vôbec nevieš o čo ide.

marusia12
autor
11. máj 2017

@barbara_lux no maj sa....

barbara_lux
11. máj 2017

Ja viem velmi dobre o co ide.. a ziadas to na verejnom fore a laskavo sa spravaj slusne.

alex49
11. máj 2017

určite dá niekto cudzej osobe rozsudok

barbara_lux
11. máj 2017

Ale teda s tou vsu som asi trafila klinec po hlavicke ze?? Vyhadrujes sa ako nejaky hulvat arogantny. Nedivim sa, ze si iba tam kde si..

barbara_lux
11. máj 2017

A vedela by som ti pomoct kedze sa tymto zivim ale aby si sa takto ku mne spravala a to som sa ta len normalne spytala z akeho titulu to chces a koho zastupujes??.

xxxxxnnnnn
11. máj 2017

Ahojte,

Názov diskusie znie "Provident. Získali ste už úroky a poplatky cez súd? ". Tak poprosím, aby ste sa vyjadrovali iba k téme.

Prosím venujte pozornosť Kódexu správania na stránke 👍
https://www.modrykonik.sk/rules-kodex/
Prvé tri body
* Rešpektuj ostatné používateľky a pristupuj k nim s úctou.
*Osobné útoky, vyhrážky, kyberšikana a obťažovanie sú neprípustné.
* Vulgárne a obscénne vyjadrovanie sa je na celej stránke zakázané.

Ak sa diskusia bude uberať nesprávnym smerom, uzamknem ju.
Prajem príjemné diskutovanie,

Ďakujem
Adminka fóra

janka2501
12. máj 2017

@marusia12 chod do skupinu csp pravnici a tam maju rozsudky. Aj pred par dnami mali sud a vyhrali.

janka2501
12. máj 2017

Na facebook
@marusia12