Invalidný dôchodok a psoriáza

dizzy1822
18. aug 2023

Dobrý večer. Prosím vás mate niekto generalizovanu psoriazu a poberate ID a nemáte kĺbové ťažkosti,? Čisto iba na psoriazu.. dakujem

spadnutaslivka
19. aug 2023

@dizzy1822 každý prípad sa posudzuje zvlášť a často žiaľ závisí aj od naklonenosti kompetentných... čiže je úplne jedno, či je tu niekto, komu s popísaným stavom schválili, lebo tebe nemusia (a naopak)

mamina7070
19. aug 2023

to je malo na ID podla tabuliek

mogaa
19. aug 2023

Psoriáza je kožný dermatologický problém....pokiaľ nemáš ťažkú formu že aj ťažkosti s kĺbmi, tak je to na ID málo....

nikolca
19. aug 2023

Na id to žial neni

dizzy1822
autor
20. aug 2023

Ja mam toho viacej mam kozartrozu 1-2 stupen s bolestami a obmedzenostou. Mam klbne problémy ale nesuvisia so psoriazou. Reuma je vylucena pozitívnu mam len dedičnosť na reumu. Mam poskodenu chrbticu ale neurolog povedal ze nevie z coho mam bolesti ze mam ist na sono brucha ci nemam nador alebo si dat zobrat vzorku z lebecneho moku ci nemam neuroboreliozu trpne mi ruka noha bolesti neskutočne v krizoch a preto som chcela vediet keby mi toto neuznali ci je sanca mat ID na tu psoriazu lebo kozna mi povedala ze s mojou psoriazou ID uznavaju

plameniak141
26. apr 2024

@mamina7070 Prosim mozem sa spýtať ,mám psiorazu a psychické problémi myslite že aj to zaváži na posúdený ID?

plameniak141
26. apr 2024

@nikolca Prosim mozem sa spýtať ,mám psiorazu a psychické problémi myslite že aj to zaváži na posúdený ID?

plameniak141
26. apr 2024

@spadnutaslivka Prosim mozem sa spýtať ,mám psiorazu a psychické problémi myslite že aj to zaváži na posúdený ID?

nikolca
27. apr 2024

@plameniak141 a aku maš psychicku diagnozu?ako dlho sa liečiš?

plameniak141
27. apr 2024

@nikolca liečim sa 18 rokov .mám ju po celom tele aj na hlave .podala som si Raz príspevok na ošatenie ale koli manželovmu príjmu mi to neschválili .Ale ja mám hlavne problém to že nevydržím v žiadnej praci vždy dlhodobo som pn keď sa mi zhorší stav

nikolca
27. apr 2024

@plameniak141 ja som sa pytala aku maš psychicku diagnozu nie že nevydržiš v robote ja sa liečim u psychiatričky 20 rokov ale ja chodim ležať aj do nemocnice

dizzy1822
autor
6. máj 2024

Tak ID na generalizovanu psoriazu mi schválili na 45% a na ostatne diagnozy 5%

plameniak141
Včera o 12:01

@dizzy1822 aka je to generalizovana psioraza