Tipy na fajn rozprávky pre deti na Netflixe

25. jan 2024

Ahojte viete mi odporucit nejake rozpravky dostupne na Netflixe ktore pozeravaju vase deti tak od 2 rokov ? Idealne keby su aj s ceskym alebo slovenskym dabingom. Aktualne mame Cocomelon, Vcielka Maja a Shaun the Sheep (to bavi aj mna :D)...Viete mi odporucit nieco dalsie ? Budeme mat dlhu cestu lietadlom a chcem jej nieco nove postahovat...vdaka.

zznmsk
25. jan 2024

Llama llama je poučná a veľmi milá rozprávka. V každej časti je situácia zo života (návšteva lekára, na nákupe, hendikepovaný kamarát, robenie zle, …) a ukazujú, ako ju zvládnuť.

jazula
25. jan 2024

Cocomelon je smrrrrrrť 🤣. Pustila som to malej na návšteve u starkých a po troch dieloch sme boli ako vygumovaní 🙈. Prepáč, viem, že na toto si sa nepýtala, ale silná emócia vo mne zostala 😅.
Aby som aj odpovedala, dcérka 2r8m pozerala ako bez dychu Tajné životy domácich miláčikov, je to na Netflixe v češtine.

gladys_07
29. jan 2024

@jazula odbocim si od temy s tebou - cocomelon je peklo. Kokain pre deti. Vzdy ked som ho vypla hodinove zachvaty a vreskoty.
Ostatne programy, ked zazvoni budik, aj sam vypne a odide sa hrat. Ale cocomelon, to bolo ako posadnuty.

enoula
29. jan 2024

Puffin rock, Peppa pig tusim tiez je