Kedy pridajú Ružu pre nevestu na Voyo?

2. máj 2024

Ahojte neviete v ktory den a o kolkej pridavaju novy diel ruze na voyo?

dadis
2. máj 2024

20:30 vo stvrtok

levandula7
2. máj 2024

už je

papulka1234
2. máj 2024

Kto vypadol neviete?

len_nig
2. máj 2024

@papulka1234 Verona

miskajerry
2. máj 2024

ved ta uz minule vypadla

len_nig
2. máj 2024

@miskajerry tak dnes asi ešte nikto nevie keď to trvá 2 hodiny a ide to zatiaľ polhod 😁

miskajerry
2. máj 2024

@len_nig aha, som myslela, či sa to nedá na voyo pretočiť dopredu

thirstymonk
3. máj 2024

Dufam, ze nikdy. Keby ste sa namiesto takychto somarin zaujimalo o to, ako funguje svet a vesmir, bolo by to lepsie 😉

emili27
3. máj 2024

Toto aj niekto pozerá?

walentina7
3. máj 2024

@thirstymonk nemusíme vediet vsetko, my nie sme astrológovia 🤭 Vieme že sa točí, to stačí.

thirstymonk
4. máj 2024

@walentina7 to vidim ze nie ste. Astrologia je carovanie. Veda je astronomia. 🤦 Zakladne veci fakt... 🤷

walentina7
4. máj 2024

@thirstymonk stojim si za svojim. Keď sa povie vesmir kazdy si predstavi niečo iné. Ja hned iné dimenzie, nové energie, horoskopy, znamenia, zverokruh. Mne sa toto spája s vesmírom. Ty si predstavuj kozmonauta ked chces. Zostaviť niekomu napr horoskop podla konstalacie hviezd nie je čarovanie.

yvanielka
4. máj 2024

@emili27 samozrejme, môj obľúbený relax s úplným vypnutím premýšľania na chvíľu

yvanielka
4. máj 2024

@papulka1234 vypadla Eljusyváj a Anet odišla

thirstymonk
4. máj 2024

@walentina7 To mysliš važne? Ja ti poviem, ako vznikaju horoskopy, ty konštelacia hviezd :D
Mám to z prvej ruky od redaktory noveho času.

Takže. Ráno, ľudia chodia do roboty. Kto príde z redakcie posledný, ten za trest vymýšľa horoskopy. Toto je realita.

dadis
4. máj 2024

@thirstymonk Uz to robi ai 😉

walentina7
4. máj 2024

@thirstymonk ja nevravím horoskopy ktoré sú v novinách. Ale si môžeš dať zostaviť osobný horoskop. Na mieru u astrológa. Z tvojho dátumu narodenia, hodiny, a este inych údajov. Horoskop nie je čarovanie. Tam nerobi abraka dabra 🙂 ale sleduje sa postavenie planét a kedy je pre teba priaznivé obdobie vykonávať nejakú aktivitu.

dadis
4. máj 2024

@walentina7 Astrolog nie je nieco ako pegagog, gynekolog ci psycholog :D Znie to podobne pekne, ale az taka veda to nie je , aby sa to seriozne studovalo 😅

thirstymonk
4. máj 2024

@walentina7 no. Uz na to nemam slov. Ako moze mat postavenie planet vplyv na aktivitu? Okrem toho astrolog ma nejaky brutalny teleskop, ze ked tam pridem, tak sa pozrie, kde je neptun, ktory bez teleskopu nevidno, aby to mohol vedecko-fantastickymi bulharskymi konstantami vypocitat?

A este povedz, ze sa za to platia prachy 🤣🤣🤣