JOJ24 cez anténu

babkaland
24. apr 2024

Viem že je to ženské fórum a na takéto technické veci tiež existuje fórum, ale možno váš otec, manžel, brat, bratranec, kamarát, syn s tým pracuje alebo rozumejú sa... Že prijímam vysielanie cez anténu to voľné vysielanie DVB-T čo je priamo (nie cez operátora) a naladia sa všetky voľné programy ako JOJ, plus, WAU, Jednotka, Dvojka, SPORT a 24 ale nie JOJ24. Ale údajne je to tiež na volnej. Lebo napríklad TA3 nieje. Ale tá jojka spravodajská by ísť mala. Ani LUX mi nenaskočí a tiež je vraj v tej volnej časti. Majú niečo LUX a JOJ24 spoločné čo sa týka druhu signálu?

slavomira236
24. apr 2024

@babkaland tieto by mali ist cez antenu

babkaland
autor
24. apr 2024

Je to neaktuálne. JOJ šport je v platenej časti a JOJ24 sa tam nespomína. Je to ešte relatívne nový program... Volal som na infolinku a že skúsiť manuálne, dali mi frekvencie a nič.

veronikam33
24. apr 2024

@babkaland no tak to má tiež zaujíma, my máme 2 tv na tú istú anténu, na jednej ide joj24 aj lux a na druhej nie, a nijako to nevieme naladiť.

babkaland
autor
24. apr 2024

Toto je zaujimave. Aj ja som tak mal že u našich to ide a u mňa nie.

niekto2hy
24. apr 2024

Zrejme je to dvb-t2 - jedna antena ano,ale iny kanal.

babkaland
autor
24. apr 2024

V dvb-t1 už nič nevysiela. Všetko prešlo na dvb-t2, tak by som nechytal ani tie ostatné ako joj, jednotka, dvojka, plus, wau atď.

babkaland
autor
24. apr 2024

Nenašiel som nič konkrétne len všeobecné informácie. A to čo sa aj napísalo ale to som už vysvetlil vyššie.

fido69
28. apr 2024

Programová ponuka DVB-T

1. multiplex: RTVS 24 HD, RTVS ŠPORT HD HEVC, TV LUX HD, ČT1 HD, ČT2 HD, JOJ Cinema HD, JOJ 24 HD, JOJ Šport HD HEVC

2. multiplex: TV JOJ, PLUS, WAU, TA3 HD, Sport 2 HD HEVC

3. multiplex: Jednotka HD, Dvojka HD, RTVS ŠPORT HD, RTVS 24

4. multiplex: JOJ HD, Prima Plus, Markíza HD, Doma, Dajto, Nova Sport 1 HD, Sport 1, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, National Geographic, Jojko, Minimax, AMC, MTV 00s, Senzi TV, Eroxxx