Dnešné Bez servítky

timea301196
29. apr 2024

Sledujete to niekto? To vážne im už neni trápne dávať toto do tv? Dnes som ro zapla a kukám. Akože to je už choré...

lilianka28
29. apr 2024

@timea301196 No tiež som čumela. Síce som pozerala len posledných 30 minút, ale fakt sila, čo už sú schopní odvysielať.

bublinka1426
29. apr 2024

ved to naschval takych vyberaju.

winki13
29. apr 2024

A preco trapne? Je to televizia. Trapne to moze byt len tym ucinkujúcim.

pribinak
29. apr 2024

Slovac….zaplatia im, tak ochotne urobia zo seba debilov

sheila121
29. apr 2024

@timea301196 ani opitá by som nekukaala na taky humus nie to ešte triezva.

liusa82
29. apr 2024

hej bolo to otrasné.A ona ešte povie aj takú somarinu, že nechce do telky povedať že pila,lebo má s alkoholom problém aby ju nevidela rodina opitú.No vôbec to na nej nebolo vidno.Velmi hlúpa baba.Zhovadila sa,ako sa najviac dalo.Namiesto servítky mala isť teda na liečenie ked to nezvláda

sulavikova
29. apr 2024

Podľa mňa bola opitá: všetko na háku, zlá artikulácia. Pani bola možno premotivovaná a takto sa to zvrtlo, žiaľ. V skutočnosti to môže byť famózna kuchárka, len dnes to nevyšlo…

timea301196
autor
29. apr 2024

@sheila121 tak ja som kukala minulý tyzdennked varili slovenský profi kuchári. A dalo sa to pozerať a bolo to na úrovni. Ale dnes to bolo hrozne

timea301196
autor
29. apr 2024

@pribinak veď ktovie koľko im dajú 😀😀😀

@liusa82
@sulavikova
Baby že tie nebola triezva. Veď to nie je nožné. Ale akože to jej nik zo štábu nepovedal, aby nepila? Ešte sa možno na nej smejú? Choré.....

timea301196
autor
29. apr 2024

Mohla by tu prísť jedna používatelia mK, ktorá tam robí a vysvetliť nám to 😀

ptvw
29. apr 2024

Ja si myslim ze ti ludia tam za peniaze zahrajú aj zdrogovanu opicu, oni a ich rodina vedia ako to je a ostatní im môžu byť ukradnuti, hlavne ze maju peniaze

muchotrafka298
29. apr 2024

Ja uz pozeram len tych profi kucharov, lebo ten zvysok nema uroven.
A presne suhlasim s tym, ze ludia za peniaze urobia hocico, totalne sa zhodia, hadaju sa, ohovaraju, dobre ze sa tam nepobiju pred kamerami. Lebo ved 1000 EUR za ucinkovanie a lahko zarobena dalsia tisicka v pripade vyhry.
A tie programy, v kazdom druhom je fackanie tortilou. To je zabava pre koho?

marca12
29. apr 2024

@timea301196 pokial to ludia budu pozerat,tak to budu vysielat

janci27
29. apr 2024

inak neviem, ci im to realne stoji za tu tisicku sa takto zhovadit. Peniaze sa minu rychlo, tisicka potesi nachvilu, nie je to zase nejaky jackpot, ale hanba pred celym narodom im zostane na cely zivot. Popravde, aj pred rodinou, ktora ma pozna, by som sa hanbila.

muchotrafka298
29. apr 2024

@janci27 ver tomu, ze su ludia, co su schopni sa totalne zhodit aj pred celou planetou , hlavne ze budu v televizii...there is no business like show business. TV slava je to, co tychto ludi zenie a pokial nemaju nejaky specialny talent, staci aj Bez servitky alebo Nakupne maniacky. Oni sa potrebuju mnohi len zviditelnit a to akymkolvek sposobom. Ja si pamatam tu Katku, co teraz je tam tiez a co predvadzala vtedy, som si povedala, ze to je dno.....nebolo.....hravo ju preskocili ine kreatury.

vanilkovazmrzka
29. apr 2024

Produkcia tejto relacie je cisty hnoj. Nalievaju ucinkujucich alkoholom len aby z nich mohli spravit debilov a mat sledovanost

Odpad

nyusika
29. apr 2024

Keď to ľudia nebudú pozerať, nebudú vyberať takéto trosky.
Ja pozerám Bez servítky veľmi rada, ale iba tie série, kde ide naozaj o varenie. Inšpiruje ma to.
Túto sériu som začala pozerať, ale ani dnešnú časť som nedopozerala.
Úroveň piata cenová

liusa82
29. apr 2024

@timea301196 a ktorá z koňa tam robí? no jasné že bola opitá ja som to hned zbadala..úplne iná bola ked varila. Zlatá,v pohode a potom ked servírovala, ako iný človek.Presne štáb ich v tom ešte aj podporuje a hucká

pe_mi
29. apr 2024

Je to veľmi nepríjemná situácia.len dnes sú hranice veľmi posunuté.kedysi by sa také čosi zamietlo pod koberec a neexistovalo ,aby sa odvysielalo.
Ja som žiaľ takýto obraz denne zažívala v našej rodine u ženských pokoleniach a teda ako cez kopirák.
Hrozne premrhaný život.
Úzko mi je z toho,asi preto,že som si prežila denne tieto veci.a nie u jedného člena rodiny a všetko ženy.

bylinka25
1. máj 2024

A bude ešte horšie, výhra bude 2 000€, plus tisícka za prihlásenie, to bude hrôza.
Inak, tá Lenka bola sťatá pod obraz Boží.
Katarína už v raz varila, ale včera mi prišla arogantná, vyjadrovala sa ako hulvát.

tomasisa
1. máj 2024

@pribinak nie je to len tak...

tomasisa
1. máj 2024

@liusa82 keby len hucka,ak chce niekto odstupit zamavajumu zmluvou...ja som tam bola v 2021 ,po par epizodach som chcela ukazat ze aj pekne,aj slusne sa da....ale to stab a uz vobec reziserka nechce...Doslova si k nam ,lebo sme boli dve co sme chceli po druhom dni odstupit,kvokla produkcna a povedala ze nikto z divakov nie je zvedavy na vase jedlo,divaci chcu vidiet show..

tomasisa
1. máj 2024

@timea301196 mozno jej niektozo stabu este aj nalieval

muchotrafka298
1. máj 2024

@tomasisa vidis a ja som prave ten divak, co chce vidiet jedlo, nabrat nejake inspiracie. Nie zrutene existencie ako "cestovatelka" tento tyzden alebo ta Katka, lebo teraz sa aspon nechovala tak priserne ako minule.

liusa82
1. máj 2024

@tomasisa no neviem kde toto zobrali.Napríklad v prostreno na čechoch tam sa to
záhadne dá.Aj normálne vystupovať aj fajn navariť.To rada pozerám.Volakedy aj bez servítky bolo celkom normálne.Neviem čo sa s nimi porobilo že to takto dokašlali.A vôbec to odkial majú že ludia chcú hlavne šou? pokial viem,každý im tam skôr nadáva v komentároch aj na fb že sa na to už nedá dívať a úroveň nula bodov

tomasisa
1. máj 2024

@liusa82 a ja som svoju ucast odstartovala inspiraciou z VOX ked som zila v AT,alebo Prostreno z ciech...a nedivala som sa na to roky,pozerala som len jeden tyzden kde ucinkovalo dieta mojej kamosky,vyslovene klamstva ,haluz,pozeram na to ze ved to musi ist aj pekne ako v hore spominanych...nikdy viac oni nechcu,ked som hovorila nieco o ekologii nezaznelo to tam,iba vytrhnute z kontextu kde sa pokusili ma zhovadit...no cele zle,od utorka som nechcela nic ine len skoncot,stvrtok to trochu polepsil..ale ani za milion nikdy viac na Slovensku...nie kym bude in hlupost a gycovost...

tomasisa
7. máj 2024

@muchotrafka298 nie su to uplne lahko zarobene peniaze...nevies o com pises, a hlavne v den ked varis

muchotrafka298
7. máj 2024

@tomasisa tak mne to pride ovela lahsie zarobene ako fyzicka praca napriklad. Tak isto netreba splnit ziadne specialne poziadavky, netreba mat vedomosti, talent, nic taketo. Ale ano, nam co sme nesutazili, tak to pride ako lahko zarobene. Na druhej strane, ked is najdes sikovneho pomocnika, co Ti spravi polovicku roboty, nejakeho sefkuchara, tak su to vyslovene peniaze bez velkej namahy.

janci27
7. máj 2024

@tomasisa Mna by vsak celkom zaujimalo, ze preco su epizody, kde su ucinkujuci celkom normalni a potom su epizody, kde su vyslovene tipkovia, na ktorych sa ani neda pozerat, lebo musia ist podla nejakeho scenara (predpokladam, ze niektori ani velmi hrat nemusia, ale ide to samo 🙂)

tomasisa
7. máj 2024

@janci27 su dve skupiny..dve reziserky,jedna lepsia ako druha,aj z rozpravania vodicov..a velmi zalezi ako je clovek vybaveni a ide ostro laktami,ale ak tam je kopec ludi,a nejak tlacia,drviva vacsina to chce mat za sebou...neviem ako to je teraz,ja som bola pred rokmi,uz to zacalo stracat uroven,ale co sa rozbehlo potom ak som zazrela uputavku tak cele zle a je mozne ze su tam vyslovene aj exoti co by za eura urobili cokolvek..