Morfologický ultrazvu - MUDr. Slezák

kosatka123
7. mar 2022

Ahojte, chcem sa spytat ako prebieha vysetrenie u Dr.Slezáka.
Chystame sa k nemu do Dunajskej Stredy a zaujimalo by ma ci pri vysetreni moze byt aj manzel.

nelkaopalena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
x_mery_x
7. mar 2022

Cez brucho spravi ultrazvuk, koze byt aj manzel aj fotku si kozete dat vytlacita, vsetko vam popise kde co ma babo ci je vsetko v poriadku aj pohlavie a tak, super zazitok, muz bol cely hotovy ked tak videl mimco 🙂

kosatka123
autor
7. mar 2022

@x_mery_x jej dakujem za odpoved. Tesim sa na to velmi, ze aj manzel uvidi babo a konecne sa dozvieme co cakame

kosatka123
autor
7. mar 2022

@nelkaopalena ahoj dakujem za odpoved. Sme uz objednani teraz v marci. Super, ze aj manzel uvidi babatko 🙂. Chcem sa spytat, ze uvidime babo aj 3D alebo len klasicky? Ano viem, ze sa plati okolo 80€.

nelkaopalena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aliaray1
7. mar 2022

@kosatka123 Ahoj, my sme boli u MUDr.Slezaka v Petrzalke a vo februari manzel nemohol byt vo vnutri. 1. a 3. trimester sme platili okolo 30€ a 2.trimester viac, okolo 50€.
Maximalna spokojnost, vludny, profesionalny pristup.

kosatka123
autor
7. mar 2022

@aliaray1 dakujem 🙂

viktorka93
8. mar 2022

Ja som bola velmi sklamana. Cele vysetrenie trvalo 7 minút, manžel nemohol ísť dnu kvoli covidu, bolo to pred 2 mesiacmi cca. Fotku mi urobil jednu. Hned tu na prvý pokus mi vytlacil. Malá tam má ruku pred tvárou takze nevidno absolutne nic. :( Moja gynekologicka mi robiela podrobne vysetrenia, urobi vela fotiek, je trpezliva a vsetko komentuje. Tak pre mna to bol dost šok. Najmä preto, lebo som za to ešte zaplatila aj 80 eur :D

kosatka123
autor
8. mar 2022

@viktorka93 to ma mrzi :( mna zas moja doktorka vzdy odflakne bez zaujmu proste. Preto dufam, ze teda pan doktor bude mat dobru naladu a bude sa mi venovat, ked nie tak sa ozvem. My cakame prve babatko je vymodlene a cakali sme nanho strasne dlho a este ked si clovek zaplati tych 80€ tak caka nieco od toho. Dufam ze ma nesklame dr.

viktorka93
9. mar 2022

@kosatka123 drzim palce 🙏😊 aj my cakame prve a tiez po vela rokoch vymodlene a ziskane pomocou IVF. Takze ma to tiez mrzelo, ale ako vravim, moja dr zvykne trpezlivo vysetrovat, tak som zas nebola o nic ukratena, len o tie peniaze. Snad bude k tebe dojtor trpezlivejsi 🙏