Kedy a kam do Turecka za normálnu cenu?

milanchemik
2. dec 2017

Ahojte. Tak už rozmýšľam nad tým, že kam v roku 2018. Boli ste niekto v Turecku niekedy koncom júna? Aké sú ceny zájazdov v tomto období oproti júlu a augustu? Je tam už v júni teplá voda? Ktoré strediská, resp. rezorty sú fajn, čo sa týka pláže, mora, ubytovania a stravy?

dai
2. dec 2017

Mozno by bolo fajn zadefinovat co je to normalna suma...koncom juna je fajn - urcite teplo, v mpri sa kupat uz da...

1marek
5. dec 2017

Turecko je super už od koncom mája my chceme ísť 22.6 na 12 dní boli sme v Glorií Golf a zvažujeme aj Serenity celý Belek je raj na zemi pre všetky vekové kategórie žiadna hlava na hlave každý má kopec priestoru obrovské resorty a hlavne aj kvôli golfovým ihriskám strava,služby import alkohol mólo na mori kopec zábavy pre deti aj pre dospelých Gloria má krytý amfiteáter cca 1050 miest na sedenie a veľmy kvalitný program pre deti a potom pre dospelých Grécko, Taliansko, Španielsko Egypt sa nechytá ...

milanchemik
autor
11. dec 2017

@1marek v ktorom mesiaci ste boli v tej Glorii a koľko Vás to vyšlo na osobu? Myslím doprava, ubytovanie a predpokladám že all inclusive strava. A teraz keď pôjdete na ten Belek, tak koľko rátate, že Vás to bude stáť? My ak pôjdeme, tak bud dva a ak by sa rozhodol aj syn (18), tak traja.

milanchemik
autor
11. dec 2017

@dai Tak toto je veľmi ťažká otázka.... zatiaľ sme chodievali len do Chorvátska a do Bulharska, takže nemám ani šajnu, že čo je dobrá cena za dovolenku v Turecku.... Rátal som tak, že celkové náklady na osobu by mohli byť okolo 500.-€. Neviem, či som naivný, alebo by to mohlo byť reálne....

dai
11. dec 2017

@milanchemik fuh... to je malinko☹ tie lepsie hotely( ja by som pod 5hv v turecku neisla) rataj okolo 900 na osobu a vyssie☹

ibrunova
11. dec 2017

My sme boli v hoteli Lonicera World, s CK Fifo, bola tam super cena aj zľavnené pre deti, oproti iným sa oplatilo. A určite je lacnejšie v júni, voda je tam teplá, toho sa tam netreba báť.

milanchemik
autor
12. dec 2017

@ibrunova a cena na dospelú osobu bola koľko?

ibrunova
12. dec 2017

To už neviem, pre štyroch sme platili 1700, a bolo to v júli.
@milanchemik

milanchemik
autor
13. dec 2017

Pred rokom mi niekto vravel, že sa oplatí na poslednú chvíľu kupovať last minute..... že ho vyšla dovolenka v Turecku v peknom hoteli a all inclusive za komplet 400.-€ na osobu.... už som ale zabudol, že kto mi to vravel...... Je možné, že nejaké dva tri dni pred odletom by sa dala zohnať dovolenka za takúto cenu?

mia_31
14. dec 2017

Turecko ma praveze ovela lepsie ceny vo first moment, idealne do Vianoc, chodime kazdy rok ale my do drahsich hotelov, v last minute uz dokopy nikdy nic nieje a cena nieje lepsia ako vo first momente.

1marek
16. dec 2017

@milanchemik Boli sme od 2.9 - 13.9 2017 boli sme skupina 12 ľudí 4 deti my sme boli 3 a cena bola 2740€ v marci boli super zľavy asi 42% Gloria Golf je super resort strašne veľký, kopec zelene výborná strava a import alkohol všetko značkové človek sa tam vôbec nenudí, všade bo max. poriadok a personál na vysokej úrovni profíci, boli sme pár krát v Serenity na večere, SPA bazény a pláž a tam to je iná Liga Luxus, dokonalý relax a služby, kopec fotiek a recenzií je na https://www.tripadvisor.sk/Hotel_Review-g312725...
https://www.tripadvisor.sk/Hotel_Review-g312725... určite sa tam vrátime , teraz sa nám páči Delpin Imperial v Lare 🙂

1marek
16. dec 2017

@mia_31 my sme v marci kupovali Gloriu Golf a mali super zľavy cez 40% Turci teraz už zvyšujú ceny majú viac klientov 😌

mia_31
16. dec 2017

@1marek my sme boli v Maxx royal kemer, Regnum Carya golf and spa v beleku a teraz sme si zajednali deluxe vilu v Gloria Serenity 😉

dai
16. dec 2017

@mia_31 tak ale to nie su hotely za normalnu cenu🙂

mia_31
16. dec 2017

@dai ale aj tak boli vzdy za dobre ceny vo first momente 🙂

1marek
16. dec 2017

@mia_31 super výber tie vilky sú super všade okolo bazény a v strede privátna pre vilky reštika route 66 Bomba 🙂 SPA je tam Super 2000m2 na tripadvisore som dal foto a cez koho idete Hydrotour ? my sme chceli tiež Serenity ale Turci zvýšili ceny ☹ tak ideme do Delphin Imperial bol niekto ?

1marek
16. dec 2017

v skutočnosti ešte krajšie Gloria Serenity Resort 🙂 je to staršia fotka, teraz je viac zelene všetko vyrástlo palmy, pinie

mia_31
19. dec 2017

@1marek my sme si vybrali deluxe vilu s vlastnym bazenom, a nechodime cez slovenske ck uz niekolko rokov, lebo hotely do ktorych chodime skoro ziadna neponuka a ak aj ponuka, tak maju iba zakladne izby.

dai
19. dec 2017

@mia_31 ahoj. Cez koho ste prosim ta isli? Vies poslat link na tie vilky? Dakujem

mia_31
19. dec 2017

@dai http://www.gloria.com.tr/en/gloria-serenity-res...

a chodime rozne, kazda cestovka ma inak tie ceny, treba si dat urobit cenove ponuky, niektore sa lisia aj o niekolko tisic. Do Maxxu sme isli cez nemecku FTI, minuly rok Regnum cez rakusku Tui a teraz ideme cez rakusky Gulet.

dai
19. dec 2017

@mia_31 dakujem moc za info

1marek
19. dec 2017

@mia_31 má aj hydrotour možnosť vybrať si Vilky aj Golf podľa želania vedia všetko zabezpečiť presne to čo aj Rakúske cestovky aj na cene sa dá zjdenať,
...ak je vôľa aj cesta sa nájde ...

" podporujme Slovenské Firmy a budeme sa mať všetci LEPŠIE "
utekajú nám všetkým dane a tým aj rozvoj krajiny ... 😉

mia_31
19. dec 2017

@1marek ja si napriklad sama riesim letenky, a preferujem lietat z viedne kde si vopred vyberiem cas aj letecku spolocnost

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
19. dec 2017

@milanchemik za 400,- eur/os. jedine v hoteloch nižšej cenovej kategórie, t. zn. aj ďaleko od mora. Bol som 2x na poslednú chvíľu v 5* hoteloch v prvej línií a bolo to za 2x toľko.

wetsel
19. dec 2017

@milanchemik my sme boli v Turecku koncom augusta a začiatkom septembra a vyšiel nás 12 dňový pobyt cca 500€

mia_31
19. dec 2017

@oli18 ano suhlasim ak sa bavime o dobolenkach v sume 2-3 tis. Ja som pisala o hoteloch v ktorych som bola , je nas 5 a tie cifry sa pohybuju uplne niekde inde, zvlast ak neberes klasicku izbu ale velky suit ci vilu tam boli rozdiely aj 3000 tisicky ale to nebudem rozpisovat.

moni73
19. dec 2017

@milanchemik
Pred 2 rokmi som kupovala last minute do turecka 5☆ v den odletu. Kupovala som o 9tej, 11 daco sme leteli (byvame pri letisku). Cena 1 dospely, 1 dieta 1.400e. Zlava slusna, cena stale dost vysoka a veru z tych top hotelov to nebolo.

oli18
20. dec 2017

@mia_31 to nerozpisuj, máš pravdu, lebo je to blbosť, rozdiel 3 tis. 🙂 To si musela mať zlaté kohútiky, aj kľučky 🙂 A to, čo píšeš, ponúkajú aj slovenské cestovky, takže nepreháňaj. A mnohé z nás listujú aj v zahraničných katalógoch.

dai
20. dec 2017

@oli18 ale vobec to nie je blbost - akurat ty si v takom hotelu zial nebola... my sne boli naposledy v hotely ktory v ponuke mal zo sr len satur - rozdiel pri 2 dospelych a 2 deti nam robilo cez 2000 euro oproti rakuskej cestovke - k tomu v rakuskej som mala parkovanie zadarmo na schwechate, lepsiu izbu ( v sature mi ju nevedeli zabezpecit, kedze tie lepsie maju prave nemecke a rakuske cestovky ) a lety som vedela pol roka dopredu - letelo sa tak ze som nestratila 2 dni a nenocovala na letisku ako je to casto zvykom.v sr cestovkach...
Ako som pisala rakuska nas napruek tomu vysla omnoho lacnejsie...