Kam na dovolenku so 6 mesačným dieťaťom na Slovensku?

stradivariuska
8. júl 2014

Ahojte v auguste ked bude mat nas dobcek 6 mesiacov chceli by sme ist s nim na dovolenku. Na pár dní . Vedeli by ste mi poradit nejake baby friendly ubytko . Ide nam skor o prechádzky ako o kupanie sa a hlavne aby sme sa tam so všetkými baby vecičkami (prenosna postielka atd...) popratali. Dakujem

adazdca
8. júl 2014

poviem ti po pravde... že s 6 mesačným bábom je najlepšie čušať doma... nedá sa hovoriť v tomto prípade o dovolenke...doma je všetko po ruke a najlepší komfort.. Ak sa chceš narobiť, tak choď... ale budeš viac unavená, akoby si bola doma...Takže doporučujem skôr vydržať a dovolenku su užiť, ked ti dieťatko podrastie... 🙂

smalova
8. júl 2014

Ja tiez planujem dovolenku s krpcekom, co.budem doma furt sedet a aj malemu.trosku.zmena.vzduchu.prispeje. Isla by som podla toho.ako ti vydrzi v aute.ak sa mu nepaciasiby som hladala nieco pobliz a ak vydrzi aj dlhsir.tak aj tatry su pekne odporucam zajednat si privat je.to lepsie.ako.hotel. Tak peknu dovču

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1tomasko
15. júl 2014

penzionpohoda.sk bazen priamo pod tatrami detsky kutik a hlavne tiche prostredie

bimba01
15. júl 2014

Urcite odporucam vypadnut na chvilku z domu. My sme boli uz viackrat. Zatial vramci sr. Napr penzion platan (jazierko a kone hned oproti) alebo hotel legend (oproti thermalparku dunajska streda). V tatrach hotel permon. Uzite si dovcu!

katkasofi
15. júl 2014

no my sme boli s malým ako s 5 mesačným vo villa betula. prenajali sme si mobilný domček. bola tam kupelka aj kuchyna. postielku nám takisto priniesli..klud, lesík, zvieratká pre staršiu. reštaurácia aj s detským menu, kútik na hranie. v hoteli je aj prebalovací pult s plienkami - gratis. uplne baby friendly hotel...nehovoriac o tom, že je tam obrovský babyland pre deti, + krytá hračkáreň vonku...reštaurácia má terasu. skús pozrieť na ich stránku

moni244
15. júl 2014

hotel gold v Terchovej je výborný, myslím že oni aj poskytujú postieľku a podobné veci na izbu