Dovolenka pri mori aj so psom

4. máj 2024

Ahojte, chcela by som sa spýtať Vás ktoré máte psa, kam chodievate s ním na letné dovolenky k moru? Nejaké vaše odporúčania by mi dosť pomohli. Ďakujem

mistymay33
4. máj 2024

Chodime kamkolvek. Do bookingu zadam dog friendly a hladam podla toho, kam chcem ist. Chodime aj po Slovensku aj po zahranici.

inom75
4. máj 2024

Ak mozem, pridam sa. Mna by zaujimalo skor to, kde nie je problem s ubytovanim sa s vacsim psikom. Vacsinou je v podmienkach len male a stredne plemeno.

00dominika00
4. máj 2024

Ja mám malé plemeno a teda k moru, kde bývajú veľké horúčavy, by som ho neťahala. Keď tak skúste Sopot v Poľsku. Tam sú dog friendly a nie je problém sa ubytovať so psíkom bez ďalších poplatkov.

autor
4. máj 2024

@00dominika00 hľadáme len k moru ale ďakujem

zefyra
4. máj 2024

Crikvenica - Chorvátsko

katica06
4. máj 2024

Kmotrovci chodia do Bibione, je tam aj pláž pre psov

autor
4. máj 2024

@inom75 nás s amstaffom nechce pomaly nikto ubytovať a to nieje ani veľké plemeno

jess31
4. máj 2024

Pravidelne chodíme do Chorvátska.Bez našej malej sme nikdy neboli.Nikdy nebol problém s ubytovaním.Poväčšine každá pláž ma aj pláž pre psíkov.Chodime tak 14 rokov. Primošten,Rogoznica,Ražanac.

lucik194
4. máj 2024

kolegyna do Talianska,

medda_beda
4. máj 2024

Boli sme v Bulharsku a nemajú problém ani s väčším plemenom.
Tam nemali všeobecne problém so psom.Každý si ho chcel hladkať.Pláže sú vyhradené kde pes ísť môže a kde nie.

tramtada31
4. máj 2024

My sme mali dogu a precestovali sme s nou celu Europu, najďalej bola v Čiernej hore (síce nie najďalej geograficky, Ale tam tá cesta vedie cez hory, čiže sa slo 16 hodín), samozrejme x-krát v Chorvátsku, Taliansku, Nemecku, v rakusku aj žila😀 nechodili sme hotely, ale apartmány, práve kvôli velkosti a aby si užila terasu a predsalen nie všetci môžu veľké psy. Najhoršie podmienky aj na ubytovanie, aj prechádzky (co sa týka zelene) boli v Taliansku, tam sa v hoteloch bolo nemožné ubytovať s takto veľkým psom (aj ked ona bola uzasna, nič nenicila, extrémne kludna, komotna, vôbec nestekala, ignorantská k psom, k detom). Tá cierna hora bola super, sme tam boli s takým psom atrakcia, ale už by som to pre taku diaľku neabsolvovala, takze naj alternativa mi príde to Chorvátsko (taký Umag, tam sme boli niekoľkokrát a tuším je to aj neoficialne mesto psov)

konikmodry111
4. máj 2024

My mame weimara a berieme ho so sebou na dovolenku vždy. Nikdy nebol problém, dokonca nás vždy zobrali aj do reštaurácii kde normálne psi nie sú povolený. Boli sme v Nemecku, Taliansku, Francúzsku aj v Chorvatsku a všetko super

autor
4. máj 2024

@medda_beda A v Bulharsku ste boli autom ?

autor
4. máj 2024

@tramtada31 majú prosím vás v Umagu piesočnú pláž pre psikov?

medda_beda
4. máj 2024

Áno boli sme autom a prespali sme v Rumunsku.