Dovolenka Egypt Marsa Mathrout

len_nig
30. apr 2024

Ahojte, boli ste tu niekto na dovolenke s menšími deťmi? Bolo všetko v poriadku vzhľadom ku rôznym faraonovym chorobám? 😁 Vďaka za info

betulinka1
30. apr 2024

@len_nig faraonovu chorobu mozes dostat aj tam aj v inej casti Egypta. Zakladne pravidla su iba balená voda, ani umytie zubov ani tvare ich vodou. Malym detom by som umývala aj ovocie balenou vodou. Ziadny ľad do vody. Lepsie su hotely, ktore vlastní Európan alebo Rus ako majitel, nakolko tam sme mali vzdy iba balene vody. Dospely povinne preplach tvrdým alkoholom 3x za den, detom netusim ale asi by dostali aspon za lyzicku. Bola som v Egypte niekolkokrat, nikdy som nechytila faraóna ani nikto v nasej skupine. Niekto bol raz a skoncil na infúziách. To je tazko povedat.

petamich
30. apr 2024

my ideme na zaklade odporucenia znamych, boli minuly rok s malym dietatom a vsetko bolo v poriadku 🙂 nas bude mat 3 roky, tak snad (mimochodom minuly rok mal problem v Turecku, nejaku pliagu chytil zrejme este na letisku a hned po prichode to zacalo)

asi treba byt opatrni a verim, ze to bude v poriadku, my sme v Egypte boli bez dietata a nic nam nebolo, tak snad 🤞🏻

len_nig
autor
30. apr 2024

@petamich my ideme tiež s 2,5 ročným a ja som tehotná ešte aj 😂 ale tak je to lepší hotel, tiež som bola v Egypte už viackrát a problém nebol nikdy, tam budem nám držať palce 😊
@betulinka1 vďaka za rady, alkohol asi bez šance j mňa a u malého to ani náhodou 😂 tak snáď budeme v pohode 🙏

petamich
30. apr 2024

@len_nig ja verim, ze to nebudeme lutovat 😂 roky chodime do Turecka a svokra chcela este "kym tu je" ist aspon raz do Egypta, tak ked sme dostali odporucenie do MM, tak sme si povedali preco nie, tak snad 😵‍💫 aj ked mne by sa taka redukcna dieta zisla, tu som ale mala drzat od decembra 🙃

bude to verim v pohode a uzijeme a uzijete si to! 🤞🏻

ada_alica
1. máj 2024

@len_nig my sme boli keď mala dcéra 4 a všetko v absolútnom poriadku

len_nig
autor
1. máj 2024

@petamich do akého hotela idete? 😊 Ja mám pred tým iba trošku rešpekt ale tak verím že to bude v poriadku a užijeme si to, tiež nás zavolali naši tak to bude po sto rokoch spoločná dovolenka 😂

len_nig
autor
1. máj 2024

@ada_alica super vďaka 😊 v akom ste boli hoteli?

petamich
1. máj 2024

@len_nig Jaz Almaza tusim tak nejako 🙂

len_nig
autor
1. máj 2024

@petamich aj my presne tam 😂

petamich
1. máj 2024

@len_nig no tak dobre dme vybrali 😄