Dovolenka autobusom

simkam2912
27. apr 2023

Prosim vas bol niekto na dovolenke v Taliansku autobusom?? Ktoru cestovku odporucate a dala sa cesta vydrzat? Dakujem

katarinaba
27. apr 2023

Cestovku uz neporadim, lebo neexistuje, ale bola som busom dokonca aj na Sicilii. Aj v Taliansku. Aj v Spanielsku. A boli sme s malym dietatom, cca 3-4 roky v tych casoch mal, Spanielsko sme boli len dvaja dospelaci.
Ja mam rada cestu autobusom, syn bol maly - cize spratny - my sme to prezili v poriadku. Ked sme sli na Siciliu, stali sme 8 hodin v Monaku. Exo bol trochu dolamany, ale tiez to prezil.
V tych casoch sme si dovcu lietadlom nemohli dovolit, boli sme vdacni, ze vobec na dovcu ideme. Teraz je to lietadlo skor o pohodli. Ak by som opat nemala na dovcu lietadlom, autobus by vobec nebol problem, lebo ten pobyt pri mori mi za to stoji.
Pre mna je dovolenka k moru autom nepredstavitelna. Resp. ak by som nemusela soferovat, tak pohoda, ale soferovat tam aj spat - to nie, to radsej pocestujem po Slovensku. Aj riziko pokazenia auta ma odradza. Pri mori chcem mat co najmenej starosti.

simkam2912
autor
27. apr 2023

@katarinaba ďakujem

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renka30
27. apr 2023

Kedysi dávno som bola na dovolenke v Grécku (pevnina) autobusom, zvládli sme v pohode, tiež do Talianska som šla busom do Bari (juh Talianska) zvládla som vtedy a asi aj teraz, ale môj muž by to asi nedal so svojimi 2 metrami 🙂

belllinka
27. apr 2023
slavomira236
27. apr 2023

@simkam2912 ja som bola aurobusom s dcerou ked mala 6v grecku pohoda. Cez turancar

katarinaba
27. apr 2023

@lenka_aknel ??? mas nejaky problem? Aspon sa vyjadri ako dospely clovek.

petulda333
27. apr 2023

My sne sli do bulharska 21h busom,mne to nevadilo. Ja rada obzeram krajiny a tak. S detmi by som nesla,moje by tam vsetkym zozrali nervy ake su ukecane 🤣🤣 ale bratranec siel do bulharska busom s detmi. A v pohode.

rebrambora
27. apr 2023

Flixbus a Hotel/Dom/Apartman zabookovat samostatne, podla toho co chces.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinaba
27. apr 2023

@stvura to si chcela asi autorke napisat 🙂

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
27. apr 2023

@lenka_aknel co mas s mojou diakritikou??

lenocka2222
27. apr 2023

4x som isla do Talianska na dovolenku autobusom. V pohode sa dalo vydrzat ale to som bola slobodna a bezdetna. Ale cestovali s nami aj deti a tie tiez v pohode vydrzali. Isli sme cez cestovku Lomnica tour

simkam2912
autor
27. apr 2023

@lenka_aknel autorka som ja a ja som slovo,,dovca'' v prispevku ani nepouzila,pouzila ho pani,ktorá mi odpovedala na prispevok.

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
27. apr 2023

@lenka_aknel Viem. Ja sa pýtam, prečo ty riešiš moju diakritiku?

majlo1234
27. apr 2023

@simkam2912 pre mna by to bolo utrpenie, za mladi(akoze pocas skoly😃) sme tak boli vo francuzsku aj v taliansku, ale teraz pri lacnych letenkach by ma do autobusu nikto nedostal. Alternativa by bol pre mna mozno vlak, vnimam ho pohodlnejsi ako bus