Dovolenka 2024

23. okt 2023

Ahojte, neviete mi niekto povedat ci v tomto obdobi este hotely nemaju nahodene buducorocne pobyty alebo je vsetko vybookovane? Lebo na Bookingu mi pise vsade, ze 98% hotelov je vypredanych.

queen_mary
23. okt 2023

Ja som nasla kopec volnych. Ale napriklad posledny augustovy vikend, kde su 2 sviatky, to pise aj mne..

Asi zalezi od destinacie. A mozno niektore este nemaju cenniky porobene.

autor
23. okt 2023

@queen_mary Praveze som pozerala fakt vela krajin a vsade pise, ze skoro vsetko vybookovane. Malo co som nasla volne...Malorka, Kreta, Cyprus...vsade pise, ze vybookovane a takmer nie je z coho vyberat. Cestovky este letne dovolenky neponukaju, tak preto si myslim, ze este to mozno nemaju nahodene alebo co.

missdiva
23. okt 2023

Mne ukazuje veci na leto na Bookingu normalne. Ale teda vzdy hladam podla konkretnej oblasti, cize nevyhladavam malorka ale konkretne mesto na nej.

muchotrafka298
23. okt 2023

Kludne moze byt uz vybookovane, pretoze je vela ludi, ktori si dovolenku rezervuju kludne aj pol alebo tristvrte roka vopred. A booking nema celu kapacitu daneho hotela, takze izby, ktore mali k dispozicii cez nich sa mohli vypredat. Vzdy pozri aj oficialnu stranku hotela, ktory Ta zaujme a uz je plny. Obdobna stranka ako booking je aj hotels.com alebo agoda.com.

autor
27. okt 2023

@missdiva Hladala som vselijak, ale staci, ze jednu vec dam do filtra a uz 98% obsadene. Napr. dam Mallorka, koniec juna, all inclusive a uz 98% obsadene.

autor
27. okt 2023

@muchotrafka298 Vdaka, pozriem tie weby. Dobry napad pozriet aj priamo stranku hotela, len cez Booking mam nejaku zlavu naviac, kedze stale cez to objednavam, co mi pri dovolenke dost urobi. Myslela som, ze teraz este bude vsetko volne, ze az pred Vianocami sa to zacne plnit. Minuly rok sme isli cez cestovku, objednavali sme zaciatkom januara a uz nebolo z coho vyberat. V jednom hoteli sme vzali poslednu izbu a svokrovci uz tak nemohli ist s nami.

missdiva
27. okt 2023

No tak to je jasne uz, all inclusive cez booking ti toto bude pisat vzdy a je jedno ci kupujes teraz alebo tyzden predtym. Oni moc takych neponukaju, to skor cez cestovku alebo priamo cez hotel. Mam vela zabookovanych veci cez booking ale len velmi malo mali v ponuke allinc.

autor
27. okt 2023

@missdiva Jaaj ok. Tak to je skoda. Predtym sa mi zdalo, ze bolo vela na vyber.

muchotrafka298
27. okt 2023

Ja by som sa neviazala len na booking. Pozrela by som aj stranky konkretnych hotelov, lebo pri viacerych nociach aj oni maju rozne zlavy alebo balicky pobytove (aj all inclusive hotely pri mori). Lebo mozno tebou vybrany hotel vobec s bookingom nemusi spolupracovat.Vacsina hotelov na bookingu je bez stravy alebo s ranajkami maximalne. Vies si kupit aj s polpenziou, ale ich je malo.

autor
28. okt 2023

@muchotrafka298 Vdaka, tak urobim a popozeram stranky tych hotelov, lebo na Bookingu fakt nemam z coho vyberat.