Čo vám pokazilo dovolenku?

24. aug 2023

Ahojte. Čaká ma dovolenka pri mori po dlhých rokoch, prvá s manželom a chcem sa vyvarovať čo najviac problémom ako sa dá a mať čo najlepšie spomienky. Na čo si spomínate, že vám pokazilo dovolenku, a čo by ste spravili inak? Ďakujem 🙂

laura164
24. aug 2023

Choroba 😕

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oblecenie99
24. aug 2023

Rozhodnutie vôbec ísť na dovolenku s trojročným dieťaťom v jeho sakra zlom období 🙈😄

autor
24. aug 2023

@laura164 nejaké prechladnutie? Tam ste to chytili alebo už z domu ste šli s tým, že niečo na vás lezie? Alebo čosi črevné?

autor
24. aug 2023

@denisah6 och to si viem predstaviť! A tiež poznám ľudí, čo sa nevedia zastaviť alebo aspoň poriadne spomaliť.

sense
24. aug 2023

Vyslovene mi nepokazilo žiadnu dovolenku, zvyčajne sú to len maličkosti ktore ma v daný moment vytočia ale v konečnom dôsledku aj tak spomínam. Na dovolenku ku v dobrom

viestta
24. aug 2023

Mne este nic dovolenku nepokazilo. Ano, boli aj neprijemnosti ale kedze je to dovolenka, nepokazim si ju pre hlupost inych alebo aj vlastnu. Dokonca aj virozu na dovolenke som si v podstate uzila, lebo stacilo lezat na izbe, nemusela som sa o nic a nikoho starat, stacilo ist sa dole najest.

sulavikova
24. aug 2023

Po 20tich rokoch chodím všade bez neho. A dovolenku mi nepokazí aní počasie🥰finančne som sebestačná, dohovorím sa viacerými jazykmi. Dolce vita

bluka2
24. aug 2023

Ja som mala 1 dovolenku fakt trochu pokazenú. Let meškal, pojedali sme všelijaké blbosti na letisku. Dcera v lietadle 4 hodiny letu vracala, začala ešte keď bolo liŕetadlo na zemi. Na mňa to prišlo počas cesty z letiska taxíkom. Musela som ist vedľa taxíku pešo a keďže to bolo v strede noci v Portugalsku, party atmosféra, pôsobila som ako ťažký ožran 😅 ďalšiu noc vracal syn. Potom sme mali 1 normálny den a ďalší den sme museli zas nechať prepadnúť výlety, lebo už ani neviem kto zas vracal. Na ďalší den sme už išli spät.

autor
24. aug 2023

@bluka2 ou :( dobre, poučenie pre mňa č.1 nepojesť toho veľa a miešať.

bluka2
24. aug 2023

Hej, tie oriešky z automatov a tak už nikdy do ruky nechytim…

muchotrafka298
24. aug 2023

Bola som na dovolenke fakt daleko, isli sme na 2 tyzdne, este som musela aj prestupovat, cize cesta nekonecna.
Zo 14 dni nam 10 dni prsalo a nie, nedalo sa tam nic ine robit, neboli tam ziadne aktivity vnutri, plaz, more, palmy a cau. V tie dni co neprsalo som sedela v mikine a pyzamovych dlhych gatiach (tvarila som sa, ze to mam leginy) na plazi zabalena v osuske.
Napisem aj, ze mi slovaci ukradli na plazi osusky a ja som si ich isla zobrat naspat z ich lehatok. Toto bol fakt top topov.
Okrem toho som sa tam tak s partnerom pohadala, ze nie za dlhy cas nasledoval rozchod.

lucka_ke
24. aug 2023

ke)d sme išli na dovolenku s inou rodinou, ubytovanie malo klímu len v 1 izbe a nedalo sa spať kvôli teplu + milión komárov bez sieťok na oknách, proste celé zle odpočítavala som minúty kým pôjdeme domov

gab
24. aug 2023

Dazd. Z 2 tyzdnov prsalo na striedacku si 9 dni, voda bola max. studena, obrovsky vietor a na izbe sme spavali v noci v nohaviciach a mikine, lebo bola taka zima. Na to spominame naozaj velmi zle. A neboli tam ziadni animatori, ani aktivity, nic, jedine sme sa boli 2x zohriat v saune.

autor
24. aug 2023

@gab tak to je ozaj hrôza, málo kto na dovolenke hovorí že sa bol zohriať v saune..

ivangeline
24. aug 2023

Ja som asi ako neposedny manzel... mne pokazi dovolenku nuda a ziadne plany. Ak nemam knihy a hrbu jedla,tak ozaj nedavam opalovanie a more doobeda,siesta poobede,drink na vecer.. Ja potrebujem aj pochodit. Nieco vidiet. Pokecat. ;D Takze urcite je fajn si naplanovat,co budete robit ked.. ;D

lauriik
24. aug 2023

Bacha na jedlo. Ja som si raz v spanielsku dala nejaku pizzu, uz od pohladu vyzerala divne ale bola som hladna tak som zjedla a potom som 2 dni vracala 🤢 Celkovo si vzdy bereme na dovolenky slivovicu a ked citim, ze nieco so zaludkom alebo crevami tak si hned dame panaka.

marianarem
24. aug 2023

Mne nepokazi dovolenku ani pocasie ani ine prevadzkove neprijemnosti, ale teda raz sme sa so sestrou v Tatrach napili z potoka. Prvy den dovolenky, na ktoru sme isli vo velmi zlom a problematickom obdobi a hlavne nasa mama dufala v oddych a zlepsenie nalady. No na druhy den sme uz hnackovali a vracali a vracanie neprestavalo, takze pohotovost. Potom este niekolko dni hnacky a dieta, z oddychu pre mamu nic. Ale pri mori sa hadam z potoka nenapijes takze si v suchu 🙂

autor
24. aug 2023

@marianarem dobre, poučenie č.2 pre mňa, piť iba z fľaše 😂😂

janinah
24. aug 2023

Keď sa musím o niekoho báť...lebo ochorel,lebo sa zabudol načas vrátiť.lebo sa stratil...

autor
24. aug 2023

@janinah tak to dúfam nebudem mať a týmto problém, ideme len 2 🙂 ale viem si predstaviť že keď sa nejaký člen partie nevie pár hodín nájsť v cudzej zemi, tak to je hrozný pocit

oblecenie99
24. aug 2023

Kamoška minulý rok vyfasovala covid pred odchodom na dovolenku, od rodiny (netušili, že majú), a u nej a jej muža to prepuklo hneď na druhý deň dovolenky. Z 10 daňovej Barcelony prelezali na izbe 7 😐

cyberk
24. aug 2023

Pavuky.. vsade same pavuky.. pri vchode/vstupe do apartmanu pavuciny s pavukmi a kopu hniezd.. v izbe v kazdom rohu tiez pavuky… v hotelovej restike (vyborne tam varia) ale maju tam znizeny strop kvoli svetlam a z boku bolo vidiet ako su tam tiez hniezda pavukov, jeden taky pavuk si tam krasne visel polmetra nad vedlajsim stolom… nastastie sme tam stravili len 2 noci, ale odpocitavala som kazdu minutu do odchodu 😅

autor
24. aug 2023

@cyberk 🤮🤮🤮🤮🤮 asi by som zošalela

diewcatqoo
24. aug 2023

Ja uz som si tak nejak zvykla, ze ziadna nasa dovolenka nie je bezproblemova. Zazili sme na dovolenke uz otravu jedlom, rotavirus (cela rodina sme sa prestriedali), siestu chorobu, covid, alergicku reakciu, pichnutie jezkom, uprsane pocasie, hmyz vsade... vlastne kazda dovolenka pri mori v teple je u mna pokazena, lebo furt nieco. Snad nikdy som nezazila pobyt pri mori taky, ze by som si to naozaj uzila a oddychla si, takze som sa zaprisahala, ze uz do tepla k moru v lete chodit nebudem. Posledne dva roky uz nechodime k moru vobec a navstevujeme destinacie, kde nie je az tak teplo (samozrejme, ani tieto dovolenky sa nezaobidu bez problemov, napr. pokazene auto, stratene doklady.. ale aspon ze uz nikto nezvracia, nema hnacku, neteplotuje 🙂 )

elenita
24. aug 2023

@muchotrafka298 no tak Ty asi vedies 🙈

luccija
24. aug 2023

V Španielsku nás okradli na pláži o dosť veľa peňazí pri kúpe melónu, ale bola to aj moja chyba moja prvá dovolenka s frajerom a nechala som sa nachytať poulicnou predavačku a v HR ochorela 3 r dcéra 40 tky teploty lekár povedal, že okrem čipku mi nevie pomoct odišli sme o pár dní skôr po ceste v aute sa mi roztopili Nurofenove čipky do zadku, takže som nevedela zraziť teplotu a hľadali sme v Slovinsku pohotovostnú lekáreň bola nedeľa ..to som mala veľký stres.Hned po príchode domov na pohotovosť angína a ATB.
V Tunise prišla v noci obrovská búrka velky vietor niektorým ľuďom sa rozbilo okno a druhý deň boli splašky na ulici a všade voda ako nestíhali kanale

@marianarem môj otec tak píl vodu z prameňa v Jelenci v lese a prelezal 4 dni

nina255
24. aug 2023

Vyber zleho ubytovania = svaby 😂 nic mi nikdy viac nepokazilo dovolenku

luccija
24. aug 2023

Autorka asi je lepšie necitat všetky zle veci🙂)

vesimelonimarsista
24. aug 2023

mne pokazil dovolenku pri mori jeden kamen, o ktory som v druhy den zakopla a zlomila si prst na nohe. A bolo po kupani 😢.