Cestovanie so zážitkovými cestovkami

30. apr 2024

Dobrý deň, idem prvykrat na poznávací vylet so zážitkovou “cestovkou”, resp sme pár ľudí pozbieraných so sprievodcom. Idem sama, nikoho nebudem poznať a mám 27r a ako pozeram budem asi najmladšia… začínam mať strach či to bude dobre, či si to užijem keď tých ľudí nepoznam a budem najmladšia… boli ste už niektorá takto? Teším sa na zážitky ale mám z toho trochu obavy 😄

luciaruz
30. apr 2024

My sice chodime dvaja s muzom, mame po
30 tke a vzdy sme ako na geronto párty 😆 ale nevadi nam to. Uz sme takto boli na desiatkach výletov, tu aj v zahraničí. Je nam totálne jedno, ci sme najmladsi alebo taki onaki. Ideme si uzit výlet a basta. A tiež sa vždy niekto nasiel, kto bol sam. Nikto to riešiť nebude, neboj. Chod si hlavne užiť super chvíle a neries😊

autor
30. apr 2024

@luciaruz len to že ja som sama :D bude to celkom dosť aktivny vylet a chytili ma take obavy až ked som kupila letenky🙈

luciaruz
30. apr 2024

Povedz si ze "A čo! Žijeme len raz kurnik šopa!" 😁 načo ma človek čakať. Ináč dobrá rada, skús si zapamätať spolucestujúcich. Aspoň niektorých. Veeelakrat nam to pomohlo nestratiť sa 🫢

autor
30. apr 2024

@luciaruz ďakujem za povzbudenie 🙂 bola som sice takto raz ale s kamoškou a ďalší tiez boli cca v našom veku takže to bolo super.. ale viem že aj na taky aktívnejší vylet musia chodiť ludia ktorí su mladí duchom 🙂

muchotrafka298
1. máj 2024

S tym musis pocitat, ze proste na zajazdy s CK hlavne poznavacie chodia ludia, ktori su starsi od teba a vyrazne. Ides tam, uzijes si vylety a nebudes sa zaoberat tym, ze si najmladsia, ze tam su starsi a pod. Zaplatila si, tak si nedaj pokazit zazitky dopredu. Poznavacie zajazdy chcu velku, ale skutocne velku davku tolerancie.

queen_mary
1. máj 2024

Kamoska chodi pravidelne s flying banana a nevie si vynachvalit.

queen_mary
1. máj 2024

@muchotrafka298 no to su klasicke cestovky. Ale su uz aj zazitkove cestovky, kam sa hlasia mladi a su skupiny len mladych ludi...predpokladam ze s takou ide

muchotrafka298
1. máj 2024

@queen_mary jasne, su aj take, ja poznam len jednu a to tu, ktoru spominas vyssie. Kamoska bola nedavno na zajazde, tiez zazitkova mala cestovka a vekovy priemer bol 60.

tilly
1. máj 2024

Mladí ľudia väčšinou nepotrebujú cestovku, všetko si zariadia sami, preto chodia väčšinou starší 🤷‍♀️.
Iba ak cestovka ponúka niečo výnimočné, ako napr my sme boli teraz v USA na motorkarskom zájazde, tam boli mladí väčšinou.