Adora resort Turecko

mmm2mmm
10. jún 2023

Ahojte bol niekto tuto sezónu v spomínanom hoteli ? Chceli by sme ísť na dovolenku začiatkom septembra a podľa recenzií som na pochybách či ísť alebo nie ..

t1nusa
10. jún 2023

@mmm2mmm ja a bola to naša najlepšia dovolenka na akej sme boli 🙏🏻 jedlo bolo fantastické každý deň, veľmi pekné prostredie, bar a snack na každom rohu, milý a sympatický personál a o animátoroch ani nehovorím, všetko bolo perfektné a o rok sa tam chystáme znova 🤍

mmm2mmm
autor
10. jún 2023

@t1nusa naozaj ? To si ma neskutočne potešila , snáď aj naša dovolenka taká bude

t1nusa
10. jún 2023

@mmm2mmm verím tomu, že áno, určite si príde každý na svoje, aj tie večerné programy stoja za to, každý večer je po programe aj party + soboty bývala vždy veľká party až do rana, pri ultra all inclusive je všetko neobmedzené - drinky aj jedlo, odporúčam vyskúšať coctaily v bare pri bazénoch miešajú ich tam fakt že tip top + skús určite gözleme ako snack počas pauzy na pláži ☺️ my sme tam mali dokonca aj zásnuby tak sa mi k tomu miestu celkovo viažu krásne spomienky

mmm2mmm
autor
10. jún 2023

@t1nusa wow to znie ozaj rozprávkovo, určite vyskúšam, my sme vyberali hlavne podľa opisu pláže ale keď ma niekto osobnú skúsenosť a ešte tak pozitívnu tak to je lepšie ako hocijaky opis...inak môžem sa spýtať s akou CK ste tam boli!

t1nusa
11. jún 2023

@mmm2mmm jasne boli sme cez Koalu, minulý rok nás to vyšlo okolo 1300€ na osobu ☺️ pláž je hneď pri hoteli takže vyrieš veľká výhoda

mmonika1402
15. jún 2023

@t1nusa Ahoj, tiež pozeram na ten hotel🙂 a chcela by som sa opytať, či ste si jedlo naberali,alebo vam neberal personal? či tam boli ešte nejake obmedzenia? a v mori je pozvolny vstup, alebo hned hlbka? je potrebna obuv? Dakujem za odpoved🙂

t1nusa
15. jún 2023

@mmonika1402 pečivo, šaláty a koláče sme si naberalo sami, mäso, zemiaky atď nám naberal personál, o žiadnych obmedzeniach neviem, ani toto pre nás nebolo obmedzujúce, personál bol fakt veľmi milý a koľko sme si povedali toľko nám naložili ☺️ more malo pozvoľný vstup, na začiatku sú trošku aj kamienky, ale inak je tam samý piesok, vlny boli tiež zvládnuteľné ☺️ obuv netreba, aspoň my sme nemali

leona45
20. jún 2023

@t1nusa dobrý. V hotely Adora su dve budovy, je v nich nejaky rozdiel? Chcu nas ubytovat v King

t1nusa
20. jún 2023

@leona45 keď sme tam boli my v jednej boli izby zrekonštruované alebo teda novšie, priznám sa že už si nepamätám v ktorej konkrétne to bolo… my sme mali izby v budove kde bola aj recepcia (ďalej od bazénov)

slaviivals
4. aug 2023

@mmm2mmm ahoj, prosimta, ako to je s uterakmi na plazi? Rozmyslam, ci brat nejake plazove osusky alebo nie… a nahodou postielka pre babatko? Nevies ci su k dispozicii? Dakujem 🤗

t1nusa
4. aug 2023

@slaviivals uteráky sa chodia brať do stánku vždy ráno od pol 8 tuším, pri príchode do hotela každý hosť dostane kartičku, ktorú potom necháva v stánku s uterákmi ak si ho berie na deň, večer sa uteráky odovzdávajú a vrátia ti kartičku späť ☺️ postielka pre babo netuším, nemali sme v tom čase bábätko

epelino
10. dec 2023

@mmm2mmm ahoj a boli ste nakoniec prosim ťa?.pozerám ho na jún 24 ,akurát som chcela 2 izby spojené teda rodinnú izbu a to zdá sa nemajú ,iba 3 lozkovu s pristelkou.prip niekto iný čo tam bol v roku 2023? Dakujem

leona45
15. dec 2023

@epelino my sme boli tento rok.

epelino
17. dec 2023

@leona45 a boli ste spokojní prosím? Mali ste rodinnú izbu? Vdaka

leona45
17. dec 2023

@epelino izba bola 1 manž., 1 postel pre 1 osobu a matrac na zemi. Boli sme v auguste a bolo strasne horuco. Inac pekny hotel aj jedlo. Vsetko bolo ok

jurka2907
4. jan 2024

Ahojte prosím dievčatá ideme tento rok do tohto hotela ale budova king,manžel sa bojí že to budú staré,male ,špinavé izby,boli ste niektorá ubytovanq v časti king a nie queen.
Mam rezerváciu ,zajtra ideme do koala,len teraz moje nadšenie opadáva a bojím sa lebo cenovo je queen niekde inde ako king.
Ďakujem vám za odpoveď

slaviivals
4. jan 2024

@jurka2907 ja som myslela, ze King ma prave krajsie izby 🤔

jurka2907
4. jan 2024

@slaviivals ja neviem,lebo queen vychádza omnoho drahšie,tak som si domyslela,v cestovnej mi len povedala ze sú menšie.To by bolo super ,keby su krajsie😀
Bola si prosím v tomto rezorte?

slaviivals
4. jan 2024

@jurka2907 bola, v auguste. Ale teda v budove Queen

jurka2907
4. jan 2024

@slaviivals ďakujem za odpoveď 😊

t1nusa
4. jan 2024

@jurka2907 my sme boli pred rokom a pol v tých nezrenovovaných izbách (priznám sa neviem, ktorá z tých dvoch častí to bola) a boli úplne postačujúce - čisté, priestranné, bez problémov

jurka2907
4. jan 2024

@t1nusa ďakujem za odpoveď,ved to ze nevidím zle recenzie,keby tak by spomínali, ze jedna budova je horšia.
Prosím a izby boli malinke?Zmestime sa tam 2+2 ,boli čisté?😊

t1nusa
4. jan 2024

@jurka2907 tak záleží od typu izby, my sme boli na izbách po troch - jedna manželská posteľ + prístroja a v pohode nám stačilo, čo sa týka čistoty tak chodili každý deň chyžné

jurka2907
5. jan 2024

@t1nusa ďakujem 🙂