Umývadlo na doske a batéria

29. apr 2024

Ahojte chcem sa opýtať na vaše skúsenosti, v kúpeľni plánujeme položiť umývadlo na dosku a neviem sa rozhodnúť či batéria by mala byt v umývadle alebo v doske. Nechcem totiž večne utierať vodu z okolia, tak by ma zaujímali vaše postrehy a skúsenosti, čo je lepšie, prípadne výhody/nevýhody ☺️ ďakujem 🙏

babovka2321
29. apr 2024

Ja mam bateriu na doske za umyvadlom a nejako ma ta voda nekare... Vsade dookola naslapem len vtedy, ked si oplachujem tvar a to by som naslapala bez ohladu na to, kde je bateria :D som leniva, takze vacsinou riesim prakticku stranku veci, ale tu mi teda ta bateria mimo umyvadla vobec nevadi.

cipina
29. apr 2024

Ja mam tu vysoku bateriu vedla umyvadla a uz v zivote by som si umyvadlo na doske nedala. Vyzera to pekne ale ked si dieta umyva ruky tak voda je vsade. Aj my dospeli, lebo s mokrymi rukami ides chytit uterak tak to kvapka. Teraz to mam tak ze za umývadlom mam zrolovane uteraky pre hosti, ale primarne je to tam kvoli tej cliapajucej vode.

autor
29. apr 2024

No veď jedine to ma odrádza že všade bude voda 🙈 lebo primárne sa mi páčia umývadla kde batéria musí do dosky ale z praktického hľadiska je možno lepšie keď bude v umývadle 😏 nechcem o pár mesiacov ľutovať tuto voľbu a opäť niečo meniť