Matrace Benab

patricja
1. máj 2024

Ahojte, chcem kúpiť matrace slovenskej značky Benab, najlepšie je ich však vidieť a vyskúšať.
Viete mi prosím poradiť, kde, kto ich predáva normálne v obchode? Okresy Piešťany, Trnava, Nitra, Hlohovec, Topolčany, Galanta.. Väčšinou sú showroomy na východe alebo v Poprade.
Ďakujem

thirstymonk
1. máj 2024

Firma je kežmarska, takže dosť pochybujem, že budú mať nejake zapadne showroomy. Matrace mám, môžem odporučiť, ak ti to stači.

norika23
1. máj 2024

Bola som pred 2 týždňami v showroome v Kežmarku. Vyzerajú byť kvalitné, treba ich určite osobne vyskúšať a rozhodnúť sa podľa vlastných požiadaviek.

luxus10
2. máj 2024

iba upozornim, akakolvek studena pena nie je vhodna do vlhkeho prostredia...mne tak splesneli 2 matrace od tejto firmy...navyse, matrace boli lepene z vrstiev, , po necelych 2 r. sa oddelila vrchna vrstva peny od spodnej, a mali sme tam aj jamy-prelezaniny na mieste , kde boli najviac zatazovane, a to aj napriek otacaniu vo viacerych smeroch...jednaloo sa o matrace excelent, hoci -spalo sa na nich vyborne..

a ta vlhkost a plesen sa do nich zazrala do hlbky tak, ze sa nedali vycistit , uz len vyhodit...