Budú nám robiť šatníkovú skriňu

1. máj 2024

Ahojte potrebujem poradiť. Budú nám robiť šatníkovu skriňu u ale nechcem do vtedy čakať s sťahovaním, zvolili by ste spanie na gauči dočasne alebo máme normálne zmontovať posteľ a spat na posteli. Bojím sa že sa v spálni potom bude extrémne veľa prachu a všetko pôjde na posteľ aj keď ju zakryjeme. Viem banálna otázka ale fakt ma to trápi keďže mám obavy z toho prachu ale iste x ľuďom sa robili skrine v spálni už počas bývania

kacena4
1. máj 2024

a budu u vas v izbe aj pilovat dosky? ci len zmontuju. vtedy oroblem nie je. otazka je ci je tam dost priestoru na rozlozenie sa ked tam bude postel

kitycat
1. máj 2024

Vsak to dojdu s nachystanym drevom iba zavrtaju sroby, do steny mozno trochu

guudy
1. máj 2024

Ked mas taketo obavy, staci pocas montaze skrine zobrat matrace z postele do inej miestnosti. Postel utries od prachu lahko.

jaja1979
1. máj 2024

Spala by som iba na matracoch v spálni, prípadne v obývačke, posteľ môžete zmontovať potom. Na gauči to asi nebude plnohodnotné spanie 😉

viestta
1. máj 2024

Vsak maximalne navrtaju do steny par dier. Dones si vysavac a hned vysavaj prach spod vrtaka (ale vacsinou majstri vedia ako to maju robit). Keby nahodou bolo treba nejaku dosku prirezat, nemusia to robit v spalni ale niekde inde, napriklad na chodbe. Inac je cela montaz skrine len o tom, ze zoskrutkuju dosky ku sebe. Neviem ak prach ocakavas.

lakebabe
1. máj 2024

Mne montoval skrine posledné ani nevieš ze čosi robia. Stolár to len doniesol a posroboval dokopy. Žiaden bordel z toho nebol. Troska povysavat ale to fakt malicko

marca12
1. máj 2024

😂 ziadny prach len ti zmontuje skrinu dokopy. Jasne,ze spite na posteli,neboj nic sa ti nezaprasi.

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

Urcite z toho nebude ziaden bordel. Ved ti tu skrinu nejdu vytesat do panelu 🙂

autor
2. máj 2024

Ďakujem za rady. Mám trochu fóbiu z prachu aj keď jasné viem že prach je všade okolo nás stále. 😀