Yorkshire

16zolik16
17. apr 2024

Ahojte, asi 2 dni môjmu psovi dosť hlasno škrka v brušku a vonku papá trávu neviete čo to môže byt prípade čo mu dať ?

mikasa_ackerman
17. apr 2024

@16zolik16 trávu pes je vtedy, keď mu je zle, íšla by som radšej k veterinárovi

mikasa_ackerman
17. apr 2024

@16zolik16 nezjedol niečo nezvyčajné?

16zolik16
autor
17. apr 2024

@mikasa_ackerman väčšinou papa granule a nejaké tie maskrty

wolf_
17. apr 2024

Trávu pes je z rôznych dôvodov, napr. aj z takého, že mu chutí najmä táto jarná. Ale hlasné škŕkanie v bruchu by som úplne nepodceňovala, minimálne by som ho pozorovala, či nemení aj inak chovanie, či nehnačkuje atď. U nás v rodine yorkshirovi začali problémy (podľa vet. niečo vonku olizol) práve hlasným škŕkaním a pokračovalo krvavou hnačkou. A nikdy nie je na škodu si zavolať na veterinu, tam vám odpovedia lepšie ako tu na fóre. Ja vždy všetko podozrivé riešim telefonátom a buď povedia, aby sme prišli alebo odporučia niečo iné. Neriadila by som sa laickými radami.

16zolik16
autor
17. apr 2024

@wolf_ dakujem za odpoved... už som volal a bolo mi povedane aby som mu jeden den nedal jest iba cistu vodu... ak by to nepreslo tak v piatok mam dojst

pkgirl30
17. apr 2024

čo som sa dočítala tak vraj tieto psy majú veľké problémy s trávením..sesternica má Yorkshira a máva dosť často niečo ako epileptické záchvaty spôsobené žalúdočnými problémami, je na prísnej diéte a nedáva mu žiadne maškrty.

sinusoida
18. apr 2024

@16zolik16 trošku ho nechať vyhladovať, nech mu poriadne vytrávi.