Autosedačky Recaro 9 - 18 kg

salome_82
4. dec 2013

Ahojte,

potrebujem poradiť pri výbere autosedačky v kategórii 9-18 kg. Zapáčila sa mi značka Recaro, ale je o nej veľmi málo informácií, tak by mi pomohli vaše skúsenosti 🙂
Budem rada, keď mi napíšete celý názov autosedačky, ktorú používate (aby som ju vedela nájsť vo vyhľadávači) a to ako ste s ňou spokojné/í. Tu na MK som čítala aj niečo o poťahoch (že sú teplé-mikroplyš?), tak aj k nim môžete pár slov pridať.

Krásne ďakujem s pomocou 🙂

s.

PS: aj vám dalo toľko roboty vybrať autosedačku? Ešte chvíľu a sa zbláznim 🙂

fopka
4. dec 2013

my sme mali recaro babatkovsku, tzv. vajicko... potah bol fajn, makkucky a teplucky, prijemny na dotyk. samozrejme, neda sa to porovnat s tymi lacnymi, je vidno rozdiel... ale vyber sedacky by som az tak neprezivala, na kazdu znacku existuju za aj proti recenzie a hodnotenia... dolezite je, aby sa tvoje dieta v nej citilo dobre....ja tiez idem vyberat sedacku tejto kategorie a asi ostanem pri recare.. .vela stastia 😀

salome_82
autor
4. dec 2013

A ešte by som doplnila - ako sa Recaro do auta inštalujú? Majú isofix? Pretože momentálne na vajíčku isofix nemáme a manžel má pekné nervy, kým autosedačku v aute správne pripúta. Takže ma určite zaujíma aj ľahkosť ovládania.

salome_82
autor
4. dec 2013

@fopka A ten poťah - nepotilo sa v ňom bábo? Dá sa prípadne kúpiť letný poťah? Prečo si sa rozhodla pre Recaro? Aké kritéria ťa presvedčili, že práve táto značka? Ďakujem 🙂

luba28
4. dec 2013

neoplati sa od 9-18,lepsia je 9-25kg a polohovatelna,my rozmyslame nad http://www.babyhit.sk/autosedacka-caretero-ibiz... som sa informovat aj v predajni a su na nu dobre ohlasy

salome_82
autor
4. dec 2013

@luba28 Ďakujem, ale mňa zaujíma Recaro ;)

fopka
6. dec 2013

@salome_82 v lete sme ju nevyuzivali, lebo synator bol este maly a bol vacsinou vo vajicku, aby sme ho neprekladali a ci letny potah je, to neviem... ale v horucavach sa dieta spoti na akomkolvek potahu si myslim, je to normalne. a nerozhodovali u mna ziacne kriteria, proste som chcela kupit autosedacku, videla som inzerat na recaro, obhliadla si ju, pacila sa mi makkost a ten potah aj tvarovanie, tak som ju vzala...aj teraz som pozerala inzeraty... tiez vezmem tu, ktora sa mi bude najviac pozdavat jednak anatamocky aj na dotyk, aby malemu v sedacke nelietala hlavicka a asi aby sa dala polohovat ... davam nejako na instinkt, co by mohlo byt pre moje dieta to najlepsie