Ktorý hotel je Vám najsympatickejší?

Máme tu 5 deň Dni s Trinity Hotels & Resorts - tie, ktoré naše hotely ešte nepoznali, už určite stihli aj čoto o našich hoteloch prečítať. Tak šup sem s otázkou, ktorý hotel je ten naj? 🙂

- Hotel Senec v Senci?
- Hotel Sitno vo Vyhniach?
- Atrium Hotel Nový Smokovec?

Rivalita medzi hotelmi panovala vždy, tak ich teraz podrobíme skúškou - ktorý sa stane ten NAJ na portály modrynikonik.sk 🙂

cukricek12
12. feb 2016

Ja som zatiaľ nebola v žiadnom z týchto hotelov, ale keď prezerám int. stránky, tak by som si vybrala hotel Sitno vo Vyhniach.

giardia
12. feb 2016

My sme boli v hoteli Atrium v Smokovci pred dvomi rokmi s dcérkou a páčilo sa nám. Ja odporúčam.

madam33
12. feb 2016

Hotel Sitno!!!

nedockava4
12. feb 2016

Sitno jednoznačne ;)

lucica
12. feb 2016

Osobe sme nemali moznost vyskusat ani jeden ale na zaklade info a foto z webu u mna jednoznacne vyhrava sitno

lulutsija
12. feb 2016

Sitno

kim_rossi_stuard
12. feb 2016

Sitno vyzera najprijatelnejsie a viem si predstavit moje deti ze by sa tam zabavili 🙂 ale vsetky tri su napadite, dobre vybavene a hlavne su pre RODINY 😉

sisa077
12. feb 2016

boli sme na jeseň v hoteli Sitno Vyhne. TOP naj 🙂

lucik194
12. feb 2016

nebola som ani v jednom, no mne sa najviac pozdava Atrium (podla fotiek na nete)

p_451
12. feb 2016

Osobne sme neboli ani v jednom s hotelov ale podľa fotiek z netu je to určite Sitno. 🙂

s_mt
12. feb 2016

Sitno sa mi velmi paci,ale chceme vyskusat aj Atrium,potom porovname 🙂

ivy
12. feb 2016

Rozhodne Sitno, dobra dostupnost, krasne prostredie a super sluzby i personal.

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

Zatiaľ Sitno s miernym náskokom oproti Atrium hotelu. A čo Senec, nenájdu sa tu milovníci Seneckých jazier? Vlastná pláž priamo pri jazere, bazén a keby bolo vody predsa len málo, tak Aquapark Senec hneď oproti 🙂

Stále nič?

tin007
12. feb 2016

Bola som s detmi v Atrium hoteli, ale to je 2 roky dozadu, takze je jasne, ze sa velmi zmenil, v ostatnych dvoch hoteloch sme este neboli, Senec mame vsak blizko, takze rada by som vyskusala Sitno.

evulienkaslx
12. feb 2016

Zatial Sitno

eli3k
12. feb 2016

Boli sme v Atrium a Sitno. Oba sa nam pacili. Sitno asi o malicko o viac, hoci Tatry su u nas zasa top.

tanitad
12. feb 2016

My poznáme Sitno a Átrium,boli sme v oboch dvakrát. Sitno má z nášho pohľadu lepšiu polohu,lepšie situovaný v prostredí kde sa nachádza.Už len z reštaurácie je perfektný výhľad do veľmi príjemnejj hotelovej záhrady,neďaleko les.
Átrium je síce v Tatrách,ale natlačený medzi ostatnými hotelmi.Výhľad je prevažne na ostatné budovy. Personál je tu však prívetivejš í,aspoň takú sme mali my skúsenosť. Strava v obich prípadoch na 1*

luna79
12. feb 2016

Sitno urcite

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

@tanitad hovoríš o tomto výhľade? 🙂

simca06022011
12. feb 2016

My teda pozname Tatry :D ale ked to tak pozera skocime do tych Vyhni na relax :D po "stahovacke" :D

danulka18
12. feb 2016

nenavštívili sme zatiaľ ani jeden, ale keby som si mala vybrať hotel Sitno vo Vyhniach. 😉

lennulik1
12. feb 2016

Bola som aj v Sitne aj v Senci, a teda pacilo sa mi v oboch, kazdy mal svoje caro, polohu aj vyuzitie

tanitad
12. feb 2016

🙂

dadka_bb
13. feb 2016

Ani ja som este nebola,ale urcite v lete skusim sitno!

jabucko
13. feb 2016

Hotel Sitno. Páči sa mi, že je totálne V bezprostrednej blízkosti prírody. Zbehnut dole kopcom A človek je V lese. Intimita priestoru dáva tomu svoje čaro. 🙂

bambulka82
13. feb 2016

Hotel Sitno 🙂

hipuska
13. feb 2016

My sme boli iba v Senci a uplne super...

mimiatomi
14. feb 2016

Senec mame za rohom. Atrium je dalej. Takze zlata stredna cesta Sitno. Podla fotogalerie nadherne prostredie.

alenkam.
14. feb 2016

Sitno uz mame zmapovane, tatry su pre nas top, takze tentokrat hlas pre Atrium.. 🙂

delocha1
14. feb 2016

Jednoznacne sitno!cakame na nejaku dobru a cenovo vyhodnu akciu a 4rodiny ihned ideme😉