FOODIE - varenie hrou a špeciálne kurzy aj pre najmenších. Čo poviete, dobrý nápad?

Milé mamičky, niektoré z Vás už možno čítali či počuli o Foodie - kulinárskom štúdiu a škole varenia. Pre tie, ktoré neviete, ide o koncept špeciálnych kurzov, ktoré sú svojím konceptom zamerané jak pre deti, dospelých, spoločné rodinné varenie alebo detské oslavy, kde si môžu spoločne pripraviť chutnú tortu. Pod vedením šéfkuchára sa tak zábavnou formou naučia niečo nové a výsledok ako inak treba v závere ochutnať a zjesť, lebo kto by takým dobrotkám, ktoré si sám pracne vyrobil odolal 🙂

Prijali by ste podobné aktivity pravidelne, napríklad vo Vašom meste?

patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

Zopár záberov z nášho hotelového FOODIE 🙂

cukricek12
10. feb 2016

Môj syn je ešte malý na takéto aktivity, ale ja by som takýto kurz potrebovala. 😀

dadka_bb
10. feb 2016

@cukricek12 veruze aj ja!!! 😀 ja na to tiez nemam tie spravne vlohy. Mne aj ked sa niekto pokusi posunut recept s presnymi ingredienciami,postupom,nakupi mi suroviny. Aj tak mi to nevyjde (ako naposledy,vraj lahke, muffiny) 😀 jedinu tortu co zvladnem je piskoty/kysla smotana/ovocie do chladnicky 🙂 🙂

dadka_bb
10. feb 2016

Alebo este kupit zmrazeny cheesecake v kaufaci,a nechat rozmrznut 😀

marthuska
10. feb 2016

Ak bude stat kurz cca 25 eur na dve hodiny pre mna s dietatom spolu, urcite vyskusam. Jedenkrat.

kami1984
10. feb 2016

Starsiho syna by to bavilo neskutecne.uz ted mi pomaha a je spokojeny,kdyz vi,ze mrkev v polivce krajel on,puding zamichal apod.je super,ze tak myslite na deti;))

maryon1
10. feb 2016

Toto by bolo ako stvorené pre nás 🙂 teda pre mňa a staršiu dcérku, by sme si to poriadne užili 🙂
rada varím, pečiem, a dcérka mi dosť pri týchto činnostiach pomáha...

patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

@cukricek12 @dadka_bb veru, že taký kurz by som prijala aj ja. Už dlho sa ako kolektív chystáme na nejaký teambuilding vo Foodie, nech sa niečo naučíme a zabavíme, napríklad taký kurz prípravy steakov - milujem steaky 😝 😀 .... dadka, co sa tyka sladkeho, tak som na tom úplne ako ty, naštastie mám susedku, čo sa vyžíva v robení koláčov a ochotne posúva svoje výtvory aj k nám 🙂

dadka_bb
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels tak to ako u mna! Aj ja mam susedku @zuzanabb a jej babovku milujem!!!!! Uz sa tesim na dalsie jej sladke prekvapenie 🙂 zuzi pocuj,nepojdeme v lete spolu na dovosku sem do hotela?decka,vodny svet, animatori?!!!!!

patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

a toto je náš Pán šéfkuchár, hviezda FOODIE, ktorý s deťmi doslova čaruje, musím pohľadať fotky z pobytov z varenia s deťmi, prípadne video - tie jeho detské palacinky sú hotové umenie 🙂

ask
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels Mnaaaaaam🙂 My sme "malomestecko" a vzdy uvitam akukolvek aktivitu kam mozem s detmi ist🙂 Taketo nieco by sme si urcite radi skusili tiez.

zuzanabb
10. feb 2016

@dadka_bb jej, idem to kuknut 😁😘 to vyzera dobre. Matusa by to bavilo 😉 takze na kurz by si isla ty s nim a ja budem strazit baby 😁😁😁😁😁

kaciatko81
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels my sme v lete chceli foodie vyskusat, ale akurat ten tyzden bolo zavrete. Maly ma sice len 4 roky, ale velmi ho bavi piect. Tak snad najblizsie budeme mat viac stastia

cukricek12
10. feb 2016

@dadka_bb celkom mi odľahlo,že nie som jediná.ten cheesecake z kauflandu je moja zachrana, ked mi uz ozaj nic nevyjde.

melipa
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels - dovolím si tiež pridať foto z varenia so šéfkuchárom, bola to úžasná zábava a mafiny boli skvelé...a hlavne, nemuseli sme po deťoch upratovať kuchyňu 😀

andrejecka
10. feb 2016

No uz o týžden ideme do hotela Atrium , tak dúfam že deti skúsia a budem mocť napísať dobrú recenziu

lucik194
10. feb 2016

baby castokrat chcu pomahat..... a priznam sa nie vzdy im dovolim.... nakolko ta spust v kuchyni po nich je niekedy naozaj velkaaaaa a.... ale zase na druhej strane ta radost ked sa im nejaky kolacik podari zato stoji..... lenze to upratovanie je na mne..... a kurzy varenia pre deti .... v BA take byvaju..... ale zatial sa nam nepodarilo navstivit ich aj ked starsia stale nieco v kuchyni vymysla

libka1
10. feb 2016

tak my sme minimesto a u nas by takyto kurz neprezil, ale moj syn ma sice len 4 roky, ale varenie je jedna z aktivit, ktoru miluje. pre toho by to bol asi najhodnotnejsi darcek aky moze dostat. velmi by sa tesil. 😉

jabucko
10. feb 2016

Keď som V januári videla nadšené detská vychádzajúcez Z kuchynky, nesúc si voňavé koláčiky, S nadšením kričali na rodičov "mami, aha čo som napiekla .... " nadšene, S odusevnenim, že robili "dospelacke "veci q tá hrdosť, že to zvládli. Pecka. Montessori V praxi. Chytrý človek to vymyslel.

evulienkaslx
10. feb 2016

Taketo aktivity by som urcite prijala, kde by sme sa obe (mama s dcerkou) mohli realizovat. Nasa Emka ma 2,5 roka a pomaha obcas pri peceni a vareni - osieva muku, cukor, vazi, posypa cukrom, valka cesto, miesa, kraja, vykrajuje ... Ked bude vacsia, bude zas robit "velkacskejsie" aktivity 🙂

dadda
10. feb 2016

urcite by som ocenila nieco podobne aj v mojom meste a kedze dcerka oslavi o chvilu 3 roky, urcite by som bola rada, ak by sme takto mohli stravit spolu cas a moja kuchyna by pri tom ostala cista 😀

minulin
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels to by som teda skutocne privitala... to musi byt mega 🙂 krasny napad

brnka
11. feb 2016

waaau, musi to byt super zazitok pre deti. My by sme to urcite skusili s obidvomi deckami. Aj doma radi pomahaju v kuchyni 🙂

bubinovci
11. feb 2016

boli sme počas dovoleniek v Sitne dvakrát variť s našim 4 ročným synom a fakt super 😀 určite odporúčam vyskúšať

marika_marika
12. feb 2016

Ešte sme to síce neskúšali, ale myslím, že je to skvelý program napr. na detskú oslavu. Aj počas dovolenky to je fajn spestrenie. U nás sú reštaurácie, ktoré ponúkajú detské školy varenia. Ako bežná aktivita mi to príde dosť drahé, ale párkrát za rok to môže byť fajn.

kim_rossi_stuard
12. feb 2016

napad je skvely, sama vidim ako moje deti doma radii pomahaju a vytvaraju nove veci, pochvalia sa nimi, len jedine co ma zarazilo, preco ten anglicky nazov? ked sme slovesnky hotel, dajme mu slovesnky mily nazov- napr Vareska, ci nieco mile a nase 😵 😵 😵 to je len tak pomimo, poznamka od nestraneho pozorovatela 😉

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

Práca nášho pána šéfkuchára - koho by neočarili? 🙂

brnka
12. feb 2016

@patricia_trinityhotels deti musia byt nadseneeee

irenaliza
12. feb 2016

@patricia_trinityhotels my sme s týmto pánom šéfkuchárom varili a výborne niečo varili sme v Sitne a dcérky boli nadšené, bol milý, usmievavý a prvý krát sme na Foodie boli v Atriume, kde sme ale varili s iných pánom šéfkuchárom, a varili 3 dcérky a manžel a prvý krát sa naša najstaršia pridala k pomáhaniu varenia, lebo doma vôbec, ale tam no super, šéfkuchár bol výborný, aj keď sa niečo nezdarilo nevadí, vysvetlil a potom sme si to zjedli- super, doporučujem a aj manžel sa naučil nové triky v kuchyni, lebo on u nás doma varí lepšie ako ja, tak bol rád, e sa pomol priuči´t, proste doporučujem a určite tak sa bude dať ešte navštívime, a aj ja by som mala, lebo mne varenie veľmi nejde, skôr také rýchlovky, ale pre deti aj dospelých super vec a šéfkuchári sú jedničky, pozdravujeme a prajeme krásne dni.

patricia_trinityhotels
autor
14. feb 2016

Nezabudnite, že z každého kurzu dostanete certifikát - pochváľte sa ním aj našich facebookovských stránkach 🙂

Foodie mánia začína, kto sa pridá najbližšie? 🙂