Oteckovia v hlavnej úlohe alebo animácie z pohľadu mužov

patricia_trinityhotels
Moderátor
21. feb 2018

Pred dvoma týždňami sme mali otvorenú tému k animáciám počas Dni s Trinity v Čechách a keďže vznikla pútava diskusia, som zvedavá aké postrehy máte vy.

Preposielam celý príspevok od Veroniky z koníka z ČR:

„A teď se podíváme na "zoubek" tatínkům/partnerům/manželům
Náš starší syn Samík je od určitého věku stydlivý a často se nových aktivit bojí, ač ho lákají.
A v takových případech u nás přichází na řadu tatínkova chvíle, který rád synovi všechno ukáže a ač pak tvrdí, že to dělá jen kvůli němu, tak já jasně vidím, že ho to kolikrát baví víc, než děti

Co si budeme nalhávat...která z vás nemá doma chlapa, který není, aspoň tak trochu, jako dítě?

A tak by mě zajímalo:
Jaký pohled na animace mají vaši muži? Vítají je nebo naopak je nechávají chladnými?
Zúčastňují se aktivně nebo třeba dítěti radí, jak na věc?
Upřednostňují vaši muži spíš odpočinkovou nebo akčnější dovolenou?

Musím se přiznat, že moji kluci už jsou sehraná parta (a tím myslím oba syny s manželem) a prostě do všeho jdou spolu. Nemyslím tím jen animace, ale prostě vše, od hraní, blbnutí, sportování až po zlobení
A já sem za to ráda, protože já akční typ nejsem, ale naopak jsem typ, který musí mít naprosto vše zdokumentované, natočené a hlavně vyfocené, takže pak mám prostor veliký „

Všetky vaše príspevky do témy odmeníme srdiečkami 😉❤❤❤

baxovci
21. feb 2018

Fuuu tak my sme sa s našim tatinom ešte na takú poriadnu dovolenku s deťmi nedostali (už vôbec nie s animátormi) ale myslím si, že ak by som ho nasilu “dokopala” k nejakej aktivite so synom, tak by si to možno aj užil - viac ako náš 4ročny syn 😅

nancy666
21. feb 2018

Zatiaľ nás nato santi ( ak zrovna nespi lebo na hoteli sa mi spi najlepšie asi 😠) s dcerkou ale o chvíľu si ho viem predstaviť ako rozhodcu pri air hokeji. Už len sa musí chalan narodiť a naučiť sa stať 😂 fotoška je z Átria, dúfam že sa to dá spoznať. Inak tam je mojej malej prvý tobogan čo dala sama, vtedy ako 2,5 ročná 😎 a priateľ zas spravil rekord v rýchlosti. Ja som možno bola najtehotnejsia čo sa tam kedy smykala 😂😂

nancy666
21. feb 2018

Nie nato ale tato to malo byt hihi

hela_tn
21. feb 2018

U nas tato vymysla aktivity stale🙂najnovsie posepkal jeziskovi,ze treba dcere na vianoce detektor kovou,aby mohla poklad hladat,neviem,kto sa viac z darceka tesil🙂)) tobogany, to su jasni partaci, pustanie sarkanov, kolotoce od vymyslu sveta,aj take na ktore by mama nesla..vymyslanie rozpravok..

patricia_trinityhotels
autorModerátor
22. feb 2018

@nancy666 wow, vy ste aká akčná rodinka, to sa mi fakt páči a bazén som hneď spoznala 🙂

nancy666
22. feb 2018

@patricia_trinityhotels ;) žijeme len raz

ferihegy
22. feb 2018

Animacie su na dovolenkach nieco uzasne. Rovnako ako ja i manzel sme nadseni akou kreativitou a energiou animatori srsia.

majik66
24. feb 2018

Urcite s animaciami 😀 Ziadna nuda ani pre synceka a dcerku ani pre manzela 😀 Co by sme si mali klamat. Muzi su radi detmi 😀 Aj ked vek velakrat hovori inak, spravanim sa casto radi vratia do cias detskych 😀 U nas si bezne chlapi skocia kupit anglicaky do zbierky a radost je obcas este vacsia u manzela 😀 Je dobre si plnit detske sny uz aj ked mame vlastne deticky splu s nimi. Preto urcite animacie su fajn ;)