Zmena uspávania po odstavení

23. apr 2024

Dievcata, chystam sa odsvit dceru ( ma 2 roky) a doteraz bola uspavama kojenim… neviem, ale ako riesit uspavanie potom…

Xkrat som skusala len tak pri nej lezat, ale nikdy nezaspala… a ja sa teraz desim, ze odstavrnim prideme aj o obedny spanok, lebo fakt netusim, ako ju potom uspim. Vecer viem, ze to nejako uhrame, aj keby to malo byt na dlhsie, ale ten obed veru neviem. Pritom byva unavena, spava aj 2 hodiny, ale fakt neviem, ako to riesit po odstave.

Ako to bolo prosim u vas? Mate niekto nejake skusenosti, rady?

bellaa3007
23. apr 2024

Zo začiatku uspával chlap. Viem, že nie každý ma taku prácu, že býva aj cez den doma ale je to lepšie ked ma nevidi/neciti.
Moju som ostavila v 2,5roku. Už kojenie bolo pre mna bolestive, neprijemne, mala okolo 2r vrieskala nedalo sa ale v 2,5r to prijala pekne.
Dolezite je že mala tmu, čitali sme rozpravky atd..

autor
23. apr 2024

@bellaa3007 a fungovalo to aj na obedny spanok?

tani777
23. apr 2024

Starsia mala cca 2.5 ked som ju prestala uspavat kojenim na obed..chvilu som uspavala tak,ze lezala na mne,pustila som jej rozpravku a po zaspati prelozila..niekedy v kociku,niekedy v nosici..casom dokazala zaspat uz len v aute 😵‍💫 nemala ani 3,ked prestala spat na obed uplne..mladsia bola kojena dlhsie,ale na obed spavat prestala tiez skor ako mala 3 roky

bellaa3007
23. apr 2024

Áno , ona vždy zaspáva dlho ale tak ja nie som taká že ľahni a spi. Čítame si, rozprávame sa takže je to u nás na dlhšie. Mužovi a mojej mame zaspi hned