Problémové zaspávanie

27. apr 2024

Ahojte, mam syna 2,5 rocneho, a 2 mesacnu dcerku, syn stale potrebuje pri zaspavani moju pritomnost to mi nevadi ale zacal sa zas budit po 30 minutach s totalnou dezorientaciou triaškou a revom akokeby nepoznal priestor kde zaspal a hned hlada mna. ja som z toho na prašky, vzdy reval pri všetkom, potom uz pri zaspavani to bolo lepsie aj ked sa zobudil ale to len vynimocne sa stalo ze ked vstal tak neplakal. Ked nereve mladsia ta reve starši, a to som myslela ze uz je rozumny . Segra ma starsiu od neho o pol roka a v jeho veku uz davno bolo so spankom vsetko v pohode aj ostane u starych rodicov na noc a ten moj nic len mamka mamka . viem ze je to ziarlivostou aj na surodenca, plus jeho vzorovite obdobie atd, ale toto, ze ledva ho uspim a len trpnem kedy zacne ten hysak. Normalne som vystresovana zo vsetkeho, ved viete ake su prve mesiace z novorodencom a este ked mate starsieho tak uz niekedy skacem z balkona ci kks… jak to zlepsit? Co robit inak???

terezka1947
27. apr 2024

1.prejde to
2.neporovnavaj deti
3.hlavne sa snaž byť v pohode ty

domkakvet
27. apr 2024

Ano prejde to.

majlo1234
27. apr 2024

Ja len ze bohaca, aj mna toto za chvilu caka? Tiez mam maleho zavislacika, spime spolu od malicka a o dva tyzdne rodim😂Chce to oen klud, vsetky sracky prejdu.. drzim palce, nech je to cim skor

autor
27. apr 2024

@majlo1234 ja drzim palce aj vam. Ja som vedela ze to bude ku*va narocne a to teda aj ku*va je naročne , isla som do toho ze chcem mat deti po sebe aby som presne teraz mlada tym presla a aby sme boli kompletní. No niekedy to nedavam je to mega na psychiku, nic len ten plač je otras …

majlo1234
28. apr 2024

Presne, tiez to chcem mat za sebou😅 akurat ja nejak dufam,naivne, ze to nebude tak zle

autor
28. apr 2024

@majlo1234 neni to az take zle, len to jak sa neviete roztrhnut ked vas obaja naraz budu potrebovať.. ale my matky to vzdy nejak davame🫶🏼