Dcérka pri mne protestuje

28. apr 2024

Baby cez tyzden dcera pri uspavani protestuje vrieska vymysla stratime kopec casu nakoniec ju vezmem von kedze nemam cas a ani energiu ju uspavat mam aj ine na robote. Aj ked niekedy zaspi v izbe po pol hodine je hore. Cez vikend ako je manzel doma a uspava ju protestuje no uspi ju a spi cez hodinu preco???

januska12323
28. apr 2024

Aký vek?

pribinak
28. apr 2024

Otec je pre dieťa úplne iná autorita ako matka

anavixy
28. apr 2024

Cas kedy chodi spat aj bdele okno su rovnake cez tyzden aj cez vikend?

autor
28. apr 2024
autor
28. apr 2024

@anavixy praveze nie my nemame zisden pevny rezim vzdy vstava inak vzdy soi inak raz pol hodiny ked junuspim dnu ked nie hodinu20 vonku minule som ju budila
Lebo mi trebalo robit prikrm.. dokym sa vychladi nakrajam atd… raz ma dva soanky raz tri.. ona mala uz raku fantu od 2,5mes do 5 to trvalo potom prestalo soala dnu a zas zacala dnu protestovat dada mi v zavinovacke vrueska a ked stratim cez 40 minut vidim ze tonema
Tmysel a ja nebudem sa nervacit a ani ona radsej ideme vonku

januska12323
28. apr 2024

Neskúšala si zaviazať do šatky a na seba? Tak by si si mohla robiť čo potrebuješ a dieťa sa možno upokojí a zaspí.

anavixy
28. apr 2024

Pevny rezim mat nemusite, ten sme nikdy nemali ani my. Ale podla coho ju ukladas spat? Pevny rezim nie ej dolezity, ale je dolezite dodrziavat priblizne dlzku bdelych okien. Ked raz ide dieta spat po 2 hodinach a inokedy po 4, tak sa nemozeme cudovat, ze raz zaspi a spi dlho a inokedy nie.. samozrjeme ten rezim sa tam prisposobuje tak, ze raz vstane dieta o osmej a ide spat o dvanastej alebo vstane o deviatej a ide spat o jednej, chapes (to je obrazne, skor pre vacsie dieta).. detto osttane denne spanky, cas kedy ide spat je uplne jedno AK je dodrzana dlzka bdelych okien. Neviem ake je dieta stare, ale tiez by som pomyslala na to, ze uz by bolo treba jeden denny spanok ubrat. Tym sa zjednodusi uspavanie (lebo bude dostatocne unavena) a predlzi sa aj doba spanku. Nebude to mozno za dva dni (a mozno aj bude), ale urcite sa to tym zlepsi, ak je na to vhodny cas. Vonku spi asi kazde dieta dlhsie ako vnutri, to je normalne, navyse je fajn aspon jeden denny spanok mat vonku.. Ale teda nechapem tu zavinovacku, to este stale spi v zavinovacke?

autor
28. apr 2024

@anavixy no ked ma cervene ocka a sucha si ich plus zaodna akrivita uz sa len vala

autor
28. apr 2024

@anavixy ma osem mesiacova. Bdele okna ma podla toho ze raz je unavena po 2,5h raz po troch pdola aktivity situacie ci bola navsetva atd.. nasilu jun drzat s ami neoolati par krat sme tak urobili mala amok placu a nervov a bdela
Hrozne dlho

autor
28. apr 2024

@anavixy ano ona sa budi ak nieje zviazana len tak pohodena kvazi