Skoro 2-ročná dcérka nechce chodiť

19. apr 2024

ahojte mala bude mat 2 ruky v july no a zacala vymyslat, ze ked vyjdeme von tak nechce sa jej chodit, v kociku nechce byt vobec to vyskakuje a vrieska na sto kilometrov len ked vyberem kocik, chodit tiez nie a furt na ruky inak sa hodi o zem…doma pekne chodila po schcodoch a teraz uz len hore pojde ale dole vobec nechce ist sama a len na rukach 🤦🏻‍♀️ co by ste mi poradili? nic meviem s nou takto robit ja uz tiez nevladzem a pritom doma beha hore dole 🤯 aj ked ju na ihrisko zoberem tam beha ale ked mam ist domov tak sa zatne a konec…

pribinak
19. apr 2024

Trojkolka odrazadlo …..vymeniť ihrisko za niečo nove zaujímavejšie

andreatytler
19. apr 2024

Mozno jej nevadi chodenie ako take ako skor to ze musi ist tam kam chces ist ty, Ze to nie je ona kto rozhoduje. Ak nechce ist domov z ihriska, skus jej dat dostatok casu aby sa mohla na tom ihrisku poriadne vyhrat. Niekedy aj 2,5 hodiny. Potom sa deti rozhodnu same ist domov. Tiez pomaha ju pripravit na odchod. "este 3x sa zahras a ideme, este 2x sa zahras... Ale najlepsie funguje ju navnadit na nieco zaujimave co je doma, aby ona mala dovod z ihriska odist.... nejaka hracka, oblubene jedlo, spolocna aktivita.

tanyan
19. apr 2024

Má dostatočne pohodlnú obuv? Niekedy sú príčiny úplne banálne, ale reálne...

majlo1234
19. apr 2024

Moj syn bol rovnaky v tom obdobi, vonku vacsinu na rukach. Az som sa zasekla a proste mu povedala, ze bud bude sediet v kocari alebo chodit sam. Tak sedel v kocari😂 a to doma behal ako sialeny. Teraz ma dva a pol roka a uz chodime bez kociara, pekne za ruku. Neboj, prejde to

aliaray1
20. apr 2024

Ahoj, len doplnim baby...topanocky ma ok? Nie je jej zima, tesne, velke?