Škaredá modrina na ušku môjho syna

20. mar 2023

Ahojte maminy. V sobotu syn spadol uškom na taky voziček/choditko, utekal a potkol sa a nestihli sme už zareagovať. Takúto modrinu som mu našla až dnes. Nijak zvláštne na ňu nereaguje, aj leží na tej strane hlavičky ani si to nechytá, ako keby nič. Avšak mne sa ta modrina vôbec nepáči. Stalo sa to niekedy vašim deťom? Treba k lekárovi? Ďakujem

sipopa
20. mar 2023

fiha, ked mam pravdu povedat, tak prvykrat v zivote vidim modrinu na usku. teraz som uz videla asi vsetko🙂 ale kazdopadne si myslim, ze sa nemas coho obavat. je to predsa len modrina. ako sa zjavila, tak aj zmizne. keby sa stazoval na bolest alebo nieco, tak to je ine, riesila by som to samozrejme, ale takto by som si s tym velku hlavu nerobila. som si ista, ze to je ok.

januska12323
20. mar 2023

Normálna modrina.

comika
20. mar 2023

Zial, bude mat este vela modrin v zivote. Ak chces rychlejsie nech sa vstrebe, natieraj mu to Heparoid kremom.

nikpa
20. mar 2023

Obyčajna modrina ako hocikde inde, takých ešte bude a určite sa s nimi nechodí k lekárovi. Malý mal podobnú keď mu brat hodil knižku do ucha. Po pár dňoch sa stratila.

autor
20. mar 2023

Ďakujem maminy 🙂 ja viem ze modrím bude mať veľa ešte, aj má aj mal doteraz. Neriešim každú jednu modrinu... Ja len ze ci to nemôže mať nejak zlomené alebo pomliaždené lebo na jednom mieste to ma až čierne 🤷‍♀️

gabika0825
20. mar 2023

Myslím si že normálna modrina. Ako by mal aj na kolene napr. Akurát je na uchu. Pokial na ňu nereaguje tak by som mu to iba natierala krémom proti opuchu aby mu to neopuchalo.

beata_k
20. mar 2023

Tvar ucha nie je zmeneny, takze to len vyzera skaredo, ale je to normalna modrina.

mtn112233
20. mar 2023

Úplne normálna modrina, takých ešte bude.. môj mal presne rovnaku na tom istom mieste tresol si dverami 🙂

tamvtme
20. mar 2023

je to skarede ale kedze na to bolestivo nereaguje a nie je to ani opuchnute, len by som dalej sledovala a este neriesila lekara