Prečo moja dcérka prevracia očká?

tisonka18
27. máj 2015

ked ju idem kojit a potom ked uz ma ist spinkat tak nam zacala prevracat ocka do jedneho kutika obidve...potom ocka zavre otvori a je dobre a to sa opakuje viac krat.... potom ked ju hladkam tak uz navela zaspi ale niekedy az po jednej hodine....neviete mi poradit co to moze byt?pred tym to vobec nerobila a zaspala hned ako drevo.... boli sme aj u dr. a objednali nas na neurologiu ale az o tyzden....

martinka117
27. máj 2015

Podla mna ju to uspava 🙂

vera1605
27. máj 2015

Presne ako píše Martinka, aj moja malá to robila a aj robí, aj my sme boli u neur. Všetko je v poriadku ona tak zaspáva. Nemusíš sa báť. Aja ešte kojím teraz má 15m a už ti neviem presne napísať kedy tak začala prevracať očkami pri zaspavaní. Prajem všetko dobré 🙂

seahorse27
27. máj 2015

Aj moj syncek to robil, ked zaspaval...mne ani nanapadlo to riesit, prislo mi to uplne normalne...a ani som si nevsimla, kedy to prestalo.

laurikagab
28. máj 2015

Moja ked bola mensia prevratila asi 4x ale nadol,ze jej bolo skoro vidiet len biele..stalo sa to po prebudeni aj 3x za sebou,Takze unavena nebola..mala 4 mesiace..viem,ze take male deticky si nevedia kontrolovat ocka.Ja som bola s nou na neurologii aj nam robili eeg a bolo ok.Moja Aj vystrelila/Kolkata hocikedy nozickami..som sa bala,ci tam nieco nie je.Po vysetreni na neurologii som ju prestalo tak sledovat😉lebo predtym som googlila a hocijake diagnoza som jej davala😳uz to viac nerobila. Ked to robi v serii za sebou tak uvidis,co vam povie neurolog.Nemusi a moze to nieco znamenat.Ale mozte mat aj problem s ockami alebo prisla na nieco nove😳